Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Скління балкона і лоджії: які є варіанти?

Сьогодні багато жителів України намагаються уникнути використовувати балкон / лоджію тільки для зберігання старих і непотрібних речей, все частіше роблячи з його / її окрему комфортабельну кімнату для відпочинку, оранжерей, заняття самоосвітою або спортом. Також, балкон можна не тільки красиво облаштувати, але і за рахунок нього збільшити площу квартири, роблячи винос по периметру (з боків / однією з частин) його плити підлоги або підвіконня.

Давайте розглянемо, які є можливості скління Вашого балкона / лоджії.

Способи скління балкона / лоджії:

Холодне скління балкона / лоджії

При холодному склінні балкона / лоджії використовується однокамерний металопластиковий склопакет. За своїми властивостями він має не такі хороші властивості тепло і звукоізоляції, як, наприклад, трьохкамерний склопакет з енергозберігаючим склопакетом, але при завданні захисту даної частини квартири – має масу переваг. Багато жителів Львова і Львівської області не тільки борються з калюжами після дощу, але і з птахами, які залишають за собою сміття. Тому, роблячи саме мінімальне скління Вашої квартири / будинку, Ви: створюєте захист від птахів, вітрових навантажень, атмосферних опадів і пилу. До того ж, прилегла до балкону / лоджії кімната буде менше вивітрюватися взимку, а це значить – краще зберігати тепло.

Використовувати балкон при холодному склінні в зимовий період можна для зберігання певних речей, а у весняно-літній період – наскільки Вам дозволить Ваша фантазія (для оранжереї, відпочинку і т.п.).

Тепле скління балкона / лоджії

Для теплого скління використовується двох / трьох / многамерний склопакет. Відповідно, звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості балкона / лоджії стануть при цьому набагато краще. Балкон / лоджію з теплим склінням можна сміливо використовувати як окрему кімнату квартири / будинку в будь-яку пору року (звичайно, продумавши утеплення парапету, полу і даху).

Також, для збільшення площі квартири / будинку, можна об’єднувати балкон / лоджію з теплим склінням з прилеглою до нього / неї кімнатою. Про це докладніше можна прочитати в рубриці «Об’єднання балкона з кімнатою / кухнею».

Балкон по французькому типу (Французький балкон)

У нашу компанію «Віконна Фабрика» все частіше звертаються клієнти м.Львова стосовно французького скління балкона (скління по французькому типу), яке здійснюється по всій висоті: від підлоги до стелі. Тобто монтаж конструкції здійснюється на плиту полу в зв’язку з відсутністю парапету. В даному виді скління є багато переваг:

  • Збільшення площі проникаючого світла в квартиру / будинок
  • Відсутність необхідності робити зовнішню обшивку балкона
  • Оптимальне співвідношення ціна / якість
  • Можливість використання в нижній частині скління пластика, тонованого або кольорового склопакета.

На нашому сайті Ви також можете більш детально дізнатися про наступні послуги, які надає наша компанія «Віконна Фабрика» Львів:


Приклади виконаних нами робіт дивіться в нашій рубриці “Галерея”.