Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для виходу на балкон в приватному будинку

Вікна для виходу на балкон (балконний блок) в приватному будинку у Львові та Львівській області

У будинку входом на балкон може служити абсолютно будь-яка кімната (вітальня, дитяча, кухня), тому вибір віконної конструкції необхідно здійснювати з урахуванням особливостей кожного з цих приміщень (див. Відповідний розділ).

Наша компанія рада запропонувати Вам металопластикові вікна з відповідною для виходу на балкон фурнітурою, враховуючи всі Ваші побажання. Якщо у Вас балкон не засклений, то ми рекомендуємо зробити свій вибір на користь багатокамерного склопакета (від 4-х), який буде захищати кімнату від зовнішніх звуків з вулиці і зберігати тепло в будинку.

Бюджетним варіантом буде встановлення балконного блоку, де балконні двері матиме повортно-відкидну фурнітуру для гарного вентилювання кімнати, а поруч з ним буде глухе вікно.


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.

Ціна типового вікна для виходу на балкон: