Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Каталог вікон

Наша компанія «Віконна Фабрика» пропонує Вам широкий асортимент металопластикових вікон від різних виробників за цінами 1-го Постачальника, що дозволить Вам зробити замовлення для абсолютного будь-якого об’єкта будівництва.

Для економії Вашого часу, ми пропонуємо Вам зробити розрахунок вартості віконних конструкцій і їх монтажу прямо зараз, подзвонивши нам, скориставшись Калькулятором вікон або залишивши заявку на сайті. Наш фахівець приїде до Вас в заздалегідь узгоджений час для точного заміру, врахування всіх Ваших побажань і оформлення замовлення.

В нижче представлених рубриках Ви можете детально вивчити характеристики кожного типу профілю ведучих вітчизняних і зарубіжних виробників: Rehau, Steko, Aluplast, WDS, VEKA.

Вигідні пропозиції на металопластикові вікна

Ми цінуємо свою репутацію та сміливо говоримо про те, що робимо свою роботу якісно за найкращими цінами Львова та Львівської області.

Не секрет, що на ринку з продажу вікон та монтажних робіт ціни можуть значно змінюватись. Це залежить від вартості самої віконної конструкції (кількості камер, фурнітури тощо), і від вартості монтажних робіт. На жаль, аналізуючи будівельний ринок, ми бачимо, що існує тенденція безвідповідального підходу до своєї роботи заради існуючої вигоди, яка проявляється у продажу неякісних вікон, в встановленні їх не за необхідними нормами та технологіями або у маркетингових ходах у вигляді початкового завищення цін та подальшої акції у 40-50%.

Тому, ми завжди раді Вас проконсультувати щодо вибору віконних конструкцій / послуг з ремонту балконів (лоджій), виключаючи «підводних каменів».

Чесні ціни на вікна

Ми цінуємо Вашу довіру до нас, тому не прагнемо під час розмови по телефону навмисне занижувати вартість металопластикового вікна або віконних конструкцій, а потім при остаточних розрахунках збільшувати її.

Знижки на металопластикові вікна

При комплексному замовленні вікон (наприклад, скління всього будинку або скління усієї квартири) у нашій компанії передбачені знижки.

Рекомендація при виборі вікон

При моніторингу ринку вартості вікон для порівняння цін від різних компаній ми рекомендуємо не робити висновки виходячи з цифр, вказаних на сайтах. Ми провели детальний аналіз ринку та побачили, що не завжди ціна на сайті компанії відповідає кінцевій вартості вікна після уточнення її за телефоном. Тому для правильної оцінки пропозицій уточнюйте ціну вікна (його характеристики) та перелік послуг, які до неї входять.

Замір вікон. Навіщо він потрібний, якщо я знаю всі розміри?

Процес виробництва металопластикової конструкції є делікатним процесом і кожне вікно є індивідуальним. Кожне вікно залежить не тільки від розмірів отвору, а й від інших найдрібніших деталей, які зможе побачити професійний замірник, щоб не порушилася правильна робота вікна.

Сьогодні все частіше почали зустрічатися нестандартні віконні отвори, помешкання з дизайнерськими інтер’єрами та нестандартними вікнами, тому замір вікон – необхідний етап до заміни вікна.

Наприклад, Вам необхідно замінити вікно на балконі, де є настінна сушарка для білизни. Знімаючи розмір вікна самостійно, Ви, звикнувши до неї, можете забути про її існування, а замірник вікна обов’язково її побачить і запропонує рішення, яке дозволить стулкам комфортно відкриватися, порадивши зробити їх більш розсувними або нижчими.

Подібні нюанси можуть виникнути при встановленні вікон у будь-якій кімнаті квартири/приватного будинку або будівлі, тому вивчаючи надалі потрібний Вам розділ на нашому сайті – Ви завжди зможете зв’язатися з нами, замовивши дзвінок/зателефонувавши самостійно.

Якісний монтаж

Деякі люди, вибираючи вікна, думають, що все залежатиме лише від них. Нам часто доводиться стикатися з неякісним монтажем, при якому гарні вікна втрачають всі свої позитивні характеристики.

  • Якщо монтаж вікон зроблений правильно, то віконні конструкції будуть відповідати всім заявленим характеристикам довгі роки.
  • Якщо монтаж буде зроблений неправильно, то інвестиція в покупку вікон ПВХ буде не виправдана.

ЯКІСНІ ВІКНА + ЯКІСНИЙ МОНТАЖ = ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ