Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Вікна Львів – Металопластикові вікна у Львові

Наша компанія «Віконна Фабрика» пропонує Вам широкий асортимент металопластикових вікон від різних виробників за цінами 1-го Постачальника, що дозволить Вам зробити замовлення для абсолютного будь-якого об’єкта будівництва.

Для економії Вашого часу, ми пропонуємо Вам зробити розрахунок вартості віконних конструкцій і їх монтажу прямо зараз, подзвонивши нам, скориставшись Калькулятором вікон або залишивши заявку на сайті. Наш фахівець приїде до Вас в заздалегідь узгоджений час для точного заміру, врахування всіх Ваших побажань і оформлення замовлення.

В нижче представлених рубриках Ви можете детально вивчити характеристики кожного типу профілю ведучих вітчизняних і зарубіжних виробників: Rehau, Steko, WDS, Perfect, VEKA, KBE, Salamander і Brugmann.

Вигідні пропозиції на металопластикові вікна

Ми дорожимо своєю репутацією і сміливо говоримо про те, що робимо свою роботу якісно за найкращими цінами м. Львова та Львівської області.

Не секрет, що на ринку з продажу вікон та монтажних робіт ціни можуть значно варіюватися. Це залежить і від вартості самої віконної конструкції (кількості камер, фурнітури і т.д.), і від вартості монтажних робіт. 

На жаль, аналізуючи будівельний ринок, ми бачимо, що існує тенденція безвідповідального підходу до своєї роботи заради існуючої вигоди, яка проявляється в продажу неякісних вікон, в установці їх не по необхідним нормам і технологіям або в маркетингових ходах у вигляді початкового завищення цін і подальшої акції в 40-50%.

Тому, ми завжди раді Вас проконсультувати щодо вибору віконних конструкцій / послуг по ремонту балконів (лоджій), виключаючи «підводних каменів».

Чесні ціни на вікна

Ми цінуємо Вашу довіру до нас, тому не прагнемо при розмові по телефону навмисне занижувати вартість металопластикового вікна або віконних конструкцій, а потім при остаточних розрахунках її збільшувати.

Знижки на металопластикові вікна

При комплексному замовленні вікон (наприклад, скління всього будинку або скління всієї квартири) в нашій компанії передбачені знижки.

Рекомендація при виборі вікон

При моніторингу ринку вартості вікон для порівняння цін від різних компаній ми рекомендуємо Вам не робити висновки виходячи з цифр, вказаних на сайтах. Ми провели детальний аналіз ринку і побачили, що не завжди ціна на сайті компанії відповідає кінцевої вартості вікна після уточнення її по телефону. Тому, для правильної оцінки пропозицій уточнюйте ціну вікна (його характеристики) і перелік послуг, які в неї входять.

Замір вікон. Навіщо він потрібен, якщо я знаю все розміри?

Процес виробництва металопластикової конструкції є делікатним процесом і кожне вікно є індивідуальним, залежним не тільки від розмірів отвору, але і від інших дрібних деталей, які зможе побачити професійний замірщик, щоб не порушилася правильна робота вікна.

Сьогодні все частіше почали зустрічатися нестандартні віконні отвори, житла з дизайнерськими інтер’єрами і нестандартними вікнами, тому замір вікон – необхідний етап для заміни вікна.

Наприклад, Вам необхідно замінити вікно на балконі, де є настінна сушарка для білизни. Знімаючи розмір вікна самостійно, Ви, звикнувши до неї, можете забути про її існування, а замірщик вікна обов’язково її побачить і запропонує рішення, яке дозволить стулкам комфортно відкриватися, порадивши зробити їх розсувними або більш низькими.

Подібні нюанси можуть виникнути при установці вікон в будь-якій кімнаті квартири / приватного будинку або будівлі, тому вивчаючи надалі потрібний Вам розділ на нашому сайті – Ви завжди зможете зробити замовлення в діалоговому вікні внизу сторінки, або ж зв’язатися з нами замовивши дзвінок / зателефонувавши самостійно.

Якісний монтаж

Деякі люди, вибираючи вікна, думають, що все буде залежати тільки від них. Нам дуже часто доводиться стикатися з неякісним монтажем, при якому хороші вікна втрачають всі свої позитивні характеристики.

  • Якщо монтаж вікон проведений правильно, то віконні конструкції будуть відповідати всім заявленим характеристикам довгі роки.
  • Якщо монтаж буде проведений неправильно, то інвестиція в покупку ПВХ вікон буде не виправдана.

ЯКІСНІ ВІКНА + ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ