Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для дитячої кімнати

Вікна для дитячої кімнати у Львові та Львівської області

Підбір вікна в дитячу кімнату несе за собою велику відповідальність, тому що даний вид приміщення повинен добре зберігати тепло, добре провітрюватися і бути безпечним, щоб Вашій дитині було затишно, а Вам спокійно за її здоров’я і комфорт.

Для міцного сну дитини необхідно вибирати вікна з хорошою звукоізоляцією. Для цього ми рекомендуємо енергозберігаючі вікна, що зберігають тепло і захищають дитячий організм від застуд. Вікна з мікропровітрюванням також стануть хорошим варіантом для дитячої.

Безпека вікна в дитячій кімнаті

Якщо Ваша дитина маленька і залишатися їй в кімнаті з вікном, що відчиняється є небезпекою, тоді Вам обов’язково необхідно купувати вікна, де на пластиковій ручці буде знаходитися замок.


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.

Ціна типових вікон для дитячої кімнати: