Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для кухні в приватний будинок

Вікна для кухні в приватний будинок / на дачу  Львів

При виборі вікна на кухню потрібно враховувати, що саме в цій кімнаті існують постійні перепади температури.

Провітрювання як найпростіший спосіб справлятися з жарою на кухні

Кухня за своїм призначенням є однією з найбільш задушливих кімнат в будинку, тому що тут встановлені електричні / газові плити і духові шафи, на яких готується їжа.

Для того, щоб не було проблеми з конденсатом на стеклах, на кухні необхідна якісна система вентиляції (кондиціонер) або найпростіший і дешевий спосіб – провітрювання. Тому, найкращим варіантом для кухні є поворотно-відкидні вікна, за допомогою яких Ви зможете провітрювати приміщення в будь-яку пору року.

Вікно на кухні як практична прикраса

На кухні вікна більш схильні до забруднень і тут переваги якісного металопластикового вікна в тому, що воно не жовтіє і не деформується. Світлий відтінок вікна дозволить візуально збільшити кухню, а вибір кольорового пластику дозволить Вам виділити вікно на кухні як самостійний елемент інтер’єру.

Якщо Ваша кухня має невелику площу, Ви можете використовувати підвіконня як додатковий робочий простір, поєднавши його, наприклад, з іншими поверхнями або розміщуючи на ньому побутову техніку.


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.

Ціна типових вікон для кухні: