Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Металопластикові вікна WDS

Вікна WDS у Львові

Виробник металопластикових вікон WDS добре зарекомендував себе на українському ринку своїми високими показниками якості у виготовленні вікон і дверей. Рами та стулки з білого профілю WDS не жовтіють на сонці, а ламіновані – не вицвітають.

Максимальна ізоляція від зовнішнього середовища створюється завдяки будові камер профілю, де по всій поверхні йде рівномірний розподіл повітря та температури.

Для виготовлення вікон ВДС виробник використовує екологічно чисті та безпечні для здоров’я матеріали.

До головних переваг ПВХ вікон WDS можна віднести водонепроникність та повну герметичність, яка ретельно оберігає від протягів, атмосферних опадів та пилу.

У нашій компанії всі моделі вікон WDS укомплектовані фурнітурою AXOR, WinkHaus proPilot або WinkHaus activPilot (за бажанням Замовника).

Не залежно від моделі, яку Ви для себе оберете (наприклад, 3-х камерний або 5-ти камерний профіль), вона буде виготовлена з однаково якісних матеріалів.

Якість, екологічність, комфорт та естетичність є основними вимогами до Ваших нових вікон? Тоді вікна WDS гідні Вашої уваги!

У модельному ряді металопластикових вікон WDS на сьогоднішній день ми пропонуємо 4 профілю, опис і характеристики яких Ви можете вивчити нижче.

На нашому сайті Ви можете скористатися Калькулятором вікон для самостійного розрахунку віконних конструкцій за заданими параметрами. Є питання? Телефонуйте або пишіть нам!