Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Вікна в квартиру

Пластикові вікна в квартиру у Львові

Металопластикові вікна мають відмінності по розмірах, конструктивному рішенню і формам. Найчастіше при склінні квартир зустрічаються трьохкамерні вікна. Варіацій розташування стулок – багато, тому Ви можете купити вікна як стандартного варіанту, так і зробити замовлення за індивідуальним проектом.

Ціна на вікна в квартиру залежить від типу конструкції, кількості склопакетів, профілю, фурнітури та інших складових; потреби демонтажних і монтажних робіт. Ми раді Вам запропонувати широкий вибір по всім цим складовим. Залежно від Вашого бюджету, ми можемо разом підібрати відповідні вікна в будь-яку кімнату Вашої квартири, детально обумовити переваги і особливості різних конструкцій.

У нашій компанії Ви отримаєте оптимальне співвідношення якості і ціни. Пропонуємо стандартний і теплий монтаж вікон в квартиру.

Підготовка квартири до встановлення металопластикових вікон

Незначні деталі на перший погляд дуже часто є найбільш важливими. При установці металопластикових вікон в квартирі необхідно врахувати всі нюанси, щоб не було зіпсовано враження після встановлення нового вікна.

Тому:

 • Прислухайтеся до порад замірщика і не соромтеся задавати питання.
  При замірах віконних отворів намагайтеся задати спеціаліста всі Ваші питання для того, щоб визначитися з найоптимальнішим варіантом скління кожної кімнати Вашої квартири.
 • Заздалегідь продумайте захист підлоги і меблів під час проведення демонтажних і монтажних робіт.
  Ремонтні роботи завжди пов’язані з пилом, монтажною піною і т.п., тому продумайте заздалегідь покриття підлоги якимось захисним матеріалом для виключення його псування. По можливості, винесіть побутову техніку (меблі) в інші кімнати квартири або також закрийте їх будь-яким матеріалом, забезпечивши вільний доступ до вікна. Якщо заміна вікна відбувається не в ясний сонячний день, то переконаєтеся, що захисний матеріал добре зафіксований скотчем і його не здують пориви вітру.
  При демонтажних і монтажних роботах використовується електричний інструмент. Переконайтеся в тому, що в день заміни вікон в квартирі буде світло.
 • Попередьте сусідів.
  На жаль, не завжди люди, які нас оточують, ставляться до нас з повним розумінням. Тому, для того, щоб Ваші сусіди не скаржилися на шум і, можливо, старі віконні рами на сходовому майданчику (якщо Ви вирішите до вивезення з квартири їх там розмістити), попередьте їх, що у Вас будуть відбуватися ремонтні роботи. Ми ж зі свого боку завжди працюємо в дозволений і встановлений нормами час.

Якщо у Вас є питання – телефонуйте і пишіть нам!