Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для спальної кімнати в приватний будинок

Вікна для спальної кімнати в приватний будинок  у Львові та Львівській області

Основним фактором гарного відпочинку і сну є атмосфера в спальній кімнаті. Для того, щоб її створити потрібні не тільки комфортні ліжко, матрац, подушки і ковдра, а й якісно встановлене вікно з правильними опціями і оформленням, яке буде блокувати з вулиці шум і підтримувати необхідну температуру.

У перевагах металопластикових вікон ми вже говорили про те, що впливає на звукоізоляцію, тому в спальній кімнаті, де ми повинні якісно отримувати енергію від сну для наступного дня на цей критерій потрібно зробити основний упор. 

Для здоров’я також важливо перебувати завжди в добре провітрюваних приміщеннях, особливо в кімнатах відпочинку. Тому, вікна в даній кімнаті повинні бути забезпечені поворотно-відкідним механізмом і мікропровітрюванням.

Наша компанія рада запропонувати Вам металопластикові вікна з відповідною для спальні фурнітурою, враховуючи всі Ваші побажання.


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.

Ціна типових вікон для спальної кімнати: