Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Металопластикові вікна Rehau

Вікна Rehau у Львові

Профіль Rehau, виробництво якого почали в 1958 році, заслужено визнаний одним з найкращих в світі. Один з головних лозунгів компанії: «Енергозберігаючі вікна Rehau – збережуть тепло, збережуть гроші» відображає головну перевагу вікон від цього виробника: надійна економія тепла у Вашій квартирі / будинку. Для багатьох жителів Львова, які мають в своїх квартирах і будинках індивідуальне опалення, ця характеристика вікон (економія тепла і зниження витрат на опалення) має одне з ключових значень.

У нашій компанії всі моделі вікон Rehau укомплектовані фурнітурою G-U, яка дуже зручна в експлуатації і регулюванні, має антикорозійні властивості і захищає вікна від злому.

Одна з переваг Rehau, що відноситься до будь-якого його типу профілю: можливість самостійної заміни ущільнювача і гумки як на рамі, так і на стулці (наприклад, через років 10-15), що не властиво для більшості віконних профілів інших виробників, де для такої заміни потрібне спеціальне обладнання з витягу впаяних ущільнювачів.

Ціна на вікна Рехау у Львові

Вікно Розмір Ціна Профіль, фурнітура
вікно 1300 * 1110 1300 * 1110 від 3920 грн Euro-Design, 60 мм, кількість камер: 3. G-U Німеччина. Склопакет Енергозберігаючий 4-16i-4i
вікно 1300 * 1600 1300 * 1600 від 5854 грн Euro-Design, 60 мм, кількість камер: 3. G-U Німеччина. Склопакет Енергозберігаючий 4-16i-4i
вікно 1200* 1900 1200* 1900 від 5854 грн Euro-Design, 60 мм, кількість камер: 3. G-U Німеччина. Склопакет Енергозберігаючий 4-16i-4i

У модельному ряді металопластикових вікон Rehau на сьогоднішній день представлено 5 профілів, опис і характеристики яких Ви можете вивчити нижче.

Вивчаючи характеристики профільних систем, звертайте увагу на показники теплоізоляції і звукоізоляції.

Одиниця виміру теплоізоляції – Вт / м² К (кількість тепла в ватах, що проходить через 1 м²). Чим менше це значення, тим менше теплопередача через конструкцію.

Одиниця виміру звукоізоляції – дБ (децибел / вимірювання втрат при передачі звуку). Чим вище коефіцієнт звукопоглинання віконної конструкції, тим вище її ефективність в якості перешкоди для небажаного шуму в приміщенні.

Також, Ви самостійно можете ввести дані за розмірами Ваших вікон і отримати розрахунок вартості на електронну адресу / дзвінок від менеджера, скориставшись Калькулятором вікон на нашому сайті. Якщо у Вас залишилися питання – телефонуйте нам / пишіть і ми з радістю на них відповімо.