Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Вікна для балкона / лоджії в приватному будинку

Вікна для балкона і лоджії для приватного будинку Львів та Львівській області

Засклення балконів і лоджій – трудомісткий процес, який дуже часто пов’язаний з ремонтом самого балкона / лоджії або поєднанням їх з кімнатою. Наша компанія рада Вам запропонувати послуги по комплексним ремонтним роботам, тому що вже протягом декількох років ми професійно займаємося цим напрямком.

Приклади виконаних нами робіт Ви можете подивитися на нашому другому сайті «Ваш Балкон» http://vashbalkon.lviv.ua/portfolio/, а в розділі http://vashbalkon.lviv.ua/services/ побачити перелік послуг, які ми готові виконати для Вас.

Звичайно ж, раціонально використовувати балкон / лоджію як додаткову площу (створюючи робочі кабінети, місця для зберігання консервації, речей, кімнату відпочинку і т.п.), адже склити їх, Ви автоматично створюєте додаткове утеплення самої квартири, захист балкона / лоджії від різного виду опадів, спеки, комах і злому. Це, як і естетично приємно, так і дає додаткову звукоізоляцію прилеглої до балкону / лоджії кімнаті.

Ми раді Вас безкоштовно проконсультувати по різних варіантах скління балкона / лоджії, з’єднання їх з кімнатою, розширення або створення балкона з нуля (заливки плити).

Оконная Фабрика Вікна для балкона і лоджії для приватного будинку у м. Львові та Львівській області