Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Про нас

Піклуючись про своїх клієнтів, ми постійно здійснюємо моніторинг ринку і пропонуємо металопластикові конструкції та їх монтаж за оптимальними цінами. У кожній рубриці ціна на металопластикові вікна вказана під описом особливостей приміщення, для якого вибираються вікна.

Метою нашої роботи ми ставимо порядне відношення до кожного клієнта, пропонуючи надійні металопластикові вікна (металопластикові вікна в квартиру, металопластикові вікна в приватний будинок/на дачуметалопластикові вікна в офіс, туристичні об’єкти і магазин) різних варіацій і усі види ремонтних робіт на балконі і лоджії.

Наша компанія «Віконна Фабрика» буде рада дати Вам консультацію по телефону або в он-лайн режимі по вибору віконних конструкцій, їх встановлення і догляду за ними. Також, наш кваліфікований спеціаліст готовий виїхати до Вас для точних замірів, заявку на які Ви можете також залишити на нашому сайті.

Залежно від об’єму замовлення на металопластикові вікна і балкони в нашої компанії діють знижки, а пряме співробітництво з перевіреними відомими виробниками дає нам можливість надавати Вам найвигідніші пропозиції на поточний момент. Ми уникаємо пропозицій “знижки 50% тільки зараз і тут”, коли продавці навмисне завищують вартість на свій товар і не робимо подібного плану рекламних ходів для залучення клієнтів.

Завдяки:

  • досвіду роботи і професіоналізму
  • розумінню інтересів клієнтів
  • гнучкій ціновій політиці
  • прямому співробітництву з європейськими та вітчизняними заводами виробниками без посередників
  • і виключення прихованих моментів в озвучуванні ціни на вікна,

ми сподіваємося, що різноманітність в нашому асортименті товарів і послуг зможе Вас задовольнити, а після співпраці з нами – радувати довгі роки.

У відповідних рубриках на нашому сайті Ви можете знайти різноманітні рішення як по самому профілю і його вартості (ціни), так і по колірній палітрі і нестандартним формам. Ваш комфорт з металопластиковими вікнами від «Віконної Фабрики» Львів – наш пріоритет, тому ми використовуємо не тільки якісний профіль, але і якісну фурнітуру для кожної марки вікна, не залежно від його вартості. Ми впевнені, що Ви не будете розчаровані в фурнітурі, яку ми пропонуємо, навіть якщо виберете самий бюджетний варіант скління приміщення. Фурнітура у вікнах та металопрофіль в наших вікнах відповідають всім стандартам і ДСТУ.