Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Заміри

Заміри металопластикових вікон у м. Львів та Львівській області

Процес виробництва металопластикових конструкцій являється делікатним процесом і кожне вікно являється індивідуальним, залежним не тільки від розмірів отвору, але і від інших дрібних деталей, які зможе побачити професійний замірщик, щоб не порушилася правильна робота вікна. Таким чином, виклик замірника дає Вам гарантію на те, що будуть враховані всі нюанси: конструкція будівлі, особливості віконного отвору, Ваші побажання та рекомендації нашого спеціаліста.

Схема, за якою ми працюємо:

  1. Ви залишаєте заявку на замір (зателефонувавши нам або оформивши на сайті);
  2. До Вас виїжджає спеціаліст, який дає безкоштовну консультацію і знімає точні виміри;
  3. Ми розраховуємо вартість Ваших нових металопластикових вікон;
  4. І, якщо Вам все сподобається у співпраці з нами, – підписуємо Договір в будь-якому зручному для Вас форматі: у нас в офісі або у Вас вдома.
  5. Ми встановлюємо Вам металопластикові вікна і проводимо всі відповідні роботи, після яких Ви насолоджуєтеся новими вікнами та їх функціональністю.

Для чого потрібно робити заміри вікна? Віконна Фабрика Львів

  • Нові вікна починаються з точних замірів. Тому, навіть якщо Ви, Ваш чоловік або сусід відмінні спеціалісти в точних замірах – викличте спеціаліста, який буде бачити ситуацію з позиції свого досвіду і знань, зможе дати Вам професійні поради і проконсультувати про металопластикові вікна.
  • Бажання клієнта – закон! Коли ми виїжджаємо до Вас – ми разом з урахуванням всіх Ваших побажань можемо підібрати оптимальний варіант скління, і в подальшому при узгодженні ціни на вікна приступати до роботи. Нам дуже важливо, щоб Ви залишилися задоволені і насолоджувалися новими вікнами.
  • Ваш комфорт – наша задача! При замірах наш спеціаліст розповість про типи вікон, їх особливості, способи відкривання і види скління.

Залишилися питання? Телефонуйте в “Віконну Фабрику” Львів.