Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Металопластикові вікна VEKA

Вікна VEKA у Львові

Виробник вікон ПВХ VEKA – один з найбільших лідерів по виробництву віконних та дверних конструкцій в Україні.

Вікна цього виробника себе добре зарекомендували, відповідаючи всім вимогам по екологічності, практичності та надійності. Вони мають свій унікальний дизайн, який може бути доповнений ламінуванням.

Високий рівень тепло- та звукоізоляції, простота в догляді, збереження конструкцій в своєму початковому вигляді протягом довгого терміну експлуатації, стійкість до впливу навколишнього середовища та ін. роблять профіль від компанії ВЕКА одним з кращих!

Для надійного прилягання стулки, профіль оснащений еластичним каучуковим ущільнювачем, який не боїться різких перепадів температури та не дає втрату тепла, тому що безперервно розміщується по всьому контуру профілю (замкнутий безперервний контур ущільнення).

Існує декілька форматів армування профілю. Века пропонує в своїх конструкціях квадратне (замкнуте) внутрішнє армування, яке забезпечує жорсткість профілю. Фурнітура захищена від попадання на неї вологи спеціальним скосом.

У нашій компанії всі моделі вікон VEKA укомплектовані фурнітурою WinkHaus proPilot або WinkHaus activPilot (за бажанням Замовника). Модельний ряд в нашій компанії на сьогоднішній день містить наступні пропозиції:

Також, Ви самостійно можете ввести дані за розмірами Ваших вікон і отримати розрахунок вартості на електронну адресу / дзвінок від менеджера, скориставшись Калькулятором вікон на нашому сайті. Якщо у Вас залишилися питання – телефонуйте нам / пишіть і ми з радістю на них відповімо.