Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для балкона / лоджії

Вікна для балкона / лоджії  Львів та Львівської області

Засклення балконів і лоджій – трудомісткий процес, який дуже часто пов’язаний з ремонтом самого балкона / лоджії або поєднанням їх з кімнатою. Наша компанія рада Вам запропонувати послуги по комплексним ремонтним роботам, тому що вже протягом декількох років ми професійно займаємося цим напрямком. 

Приклади наших деяких робіт Ви можете подивитися в Галереї.

Балкон / лоджію раціонально використовувати як додаткову площу (створюючи робочі кабінети, місця для зберігання консервації, речей, кімнату відпочинку тощо), адже після їх скління, Ви автоматично створюєте додаткове утеплення самої квартири, захист балкона / лоджії від різного виду опадів, спеки, комах і злому. Це як і естетично приємно, так і дає додаткову звукоізоляцію прилеглої до балкону / лоджії кімнаті.

Ми раді Вас безкоштовно проконсультувати по будь-якому варіанту скління балкона / лоджії, з’єднання їх з кімнатою, розширення або створення балкона з нуля (заливки плити).


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.