Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Згода на обробку персональних даних

Нашій компанії «Віконна Фабрика» приємно, що Ви цікавитеся продукцією та послугами, які ми надаємо. Ми прагнемо, щоб Вам було комфортно користуватися нашим сайтом, тому відповідально ставимося до Вашої особистої інформації: ім’я, номер телефону або адреса електронної пошти.

Збір та обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства. Дотримання правил захисту даних контролюється уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

 

Для чого ми використовуємо Ваші персональні дані

 

Ми використовуємо Ваші персональні дані для зворотного зв’язку з Вами, коли обробляємо Ваш запит (зателефонувати для консультації по товарах/послугах, що надаються нами, викликати майстра для заміру, розрахувати вартість металопластикових конструкцій).

Гарантуємо, що Ваші дані не будуть передаватися третім особам або поширюватись якимось способом.

 

Термін зберігання Ваших даних

 

Ваші персональні дані зберігаються до тих пір, поки це необхідно у виконанні тієї мети, для якої вони були залишені на нашій інтернет-сторінці. Якщо дані для зв’язку з Вами нам більше не потрібні, вони видаляються.

 

Запланована передача даних третім особам

 

Якщо потрібно, ми можемо передавати Ваші дані з організаційною чи технічною метою при виконанні наших з Вами договірних зобов’язань. При цьому персональні дані будуть оброблятися виключно від нашого імені та відповідно до наших інструкцій.

 

Якщо у Вас залишилися питання, зв’яжіться з нами.