Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна у приватний будинок / на дачу

Металопластикові вікна в приватний будинок / на дачу у Львові

Особливість вікон для приватних будинків складається в тому, що найчастіше вони йдуть нестандартних розмірів, тому що проект кожного будинку / будівлі індивідуальний, але яким би воно не було (дерев’яним, з цегли або бетону), металопластикові вікна стануть відмінним рішенням для збереження тепла в зимовий період, зниження енерговитрат, звукоізоляції і створення інтер’єру.

Вибираючи вікна, Ви можете отримати безкоштовну консультацію в нашій компанії, зателефонувавши нам, залишивши заявку на дзвінок, поставивши запитання або викликавши замірщика. Варто враховувати, що рішень для різних типів будинків може бути декілька і необхідно розглянути переваги всіх варіантів скління для вибору оптимального.

Також, кожна кімната в приватному будинку має свої особливості, з якими Ви можете познайомитися, вибравши потрібний Вам розділ.

При комплексному замовленні вікон для приватного будинку в нашій компанії існує система знижок.

Ціна на металопластикові вікна залежить від типу конструкції, кількості склопакетів, профілю, фурнітури та інших комплектуючих, монтажу і демонтажу і т.д. Ми раді Вам запропонувати широкий вибір по всім цим складовим. З огляду на Ваш бюджет, ми зможемо разом підібрати відповідні вікна в будь-яку кімнату Вашого будинку, детально обговоривши переваги і відмінності різних конструкцій. У нашій компанії Ви отримаєте оптимальне співвідношення якості і ціни.

Правильні розміри вікна

Початкова мета будь-якого вікна – це забезпечення достатнього проникнення сонячного світла в приміщення і регуляція мікроклімату.

Гарне вікно повинно бути правильним у всьому. І якщо Ви зараз цікавитеся вікнами в будинок, де з віконним прорізом можна щось зробити (якщо Вам не подобаються його характеристики) або тільки знаходитесь на етапі проектування будинку і вікон в ньому, то сподіваємося, що наші рекомендації Вам допоможуть.

Для того, щоб в кімнату потрапляла достатня кількість світла, необхідно, щоб співвідношення віконного прорізу від площі підлоги було: 1/8 … 1/5. Якщо ж під вікнами передбачена посадка дерев або вони там вже ростуть, то віконні прорізи можна збільшувати, враховуючи тінь від рослинності.

Також, світ не стоїть на місці і вже на зміну звичайним вікнам йдуть панорамні вікна. Якщо Вам подобається максимальне освітлення і з вікон Вашого будинку відкривається прекрасний вид на місто / природу / ділянку біля будинку, тоді цей варіант вартий уваги. Головне, що потрібно врахувати при склінні будинку панорамними вікнами – теплоізоляційні властивості віконних конструкцій і якість монтажу.

Також завжди потрібно враховувати те, на яку сторону виходять вікна: на північ або на південь. Вікна з північного боку все ж таки не рекомендується робити дуже великими, а кімнати з ними не використовувати під дитячу або спальню.

Розміщення віконних стулок

Кількість віконних стулок і їх розміщення також мають значення. Розрізняють одно-, двох-, трьох- і багатостулкові металопластикові вікна. За співвідношенням ширини і висоти стулки з урахуванням освітлення і зовнішнього вигляду рекомендують пропорції: 3:5, тобто якщо ширина вікна 1.5 метра, то оптимально робити двостулкове вікно; якщо ширина вікна більше 2-х метрів – трьохстулкове і так далі.

Коли вікно має велику висоту, то зверху рекомендовано розміщувати горизонтальну фрамугу. А кількість стулок необхідно продумати виходячи зі зручності в провітрюванні і догляду за вікном.

Переваг у металопластикових вікон дуже багато. Ми впевнені, що зробивши свій вибір на їхню користь, Ви залишитеся задоволені!