Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для офісів / магазинів / тур.об’єктів / готелів та ін.

Металопластикові вікна для магазинів / Металопластикові вікна для туристичних об’єктів / Металопластикові вікна для готелів / Металопластикові вікна для офісів та ін. у Львові та Львівській області

Наша компанія «Віконна Фабрика» Львів рада Вам запропонувати різні рішення для скління готелів, офісів, туристичних об’єктів, магазинів, ресторанів, кафе, торгових центрів та ін. Ми пропонуємо металопластикові вікна від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників за найбільш оптимальними цінами м.Львова та Львівській області. Залежно від об’єму замовлення в нашій компанії передбачені додаткові знижки. Зателефонувавши в нашу компанію або оформивши замовлення на замір, ми зможемо з Вами детально обговорити особливості приміщення (будівлі), яке потрібно склити, підібравши необхідний формат вікон і фурнітуру.

Вікна – обличчя будь-якої будівлі, тому віконні конструкції повинні відповідати за такі важливі вимоги як надійність, міцність, здатність зберігати тепло і не пропускати звуки з вулиці. Вони повинні естетично приємно виглядати, щоб на них було приємно дивитися як з внутрішньої частини будинку / будівлі, так і з зовнішньої.

Переваги металопластикових вікон для магазинів, офісів, готелів та ін. будівель

Коли йде мова в перевагах металопластику перед, наприклад, дерев’яними вікнами, то багато хто зазвичай посилається на вимірювання лише в ціні. Це не вірно, тому що металопластикові вікна мають достатню кількість переваг перед вікнами з дерева або алюмінію. Це, по-перше, краща теплоізоляція (при правильному монтажі металопластикові вікна максимально утримують тепло). По-друге, це висока звукоізоляція з вулиці. По-третє, вони дуже зручні у використанні і не вибагливі у догляді за собою.

Також, металопластикові вікна – справжній полігон для натхнення. За рахунок ламінації профілю і склопакета Ви можете втілювати свої сміливі дизайнерські мрії в реальність, виділяючи свої вікна серед всіх оточуючих.


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.