Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для вітальні в приватний будинок

Вікна для вітальні в приватний будинок / на дачу  Львів 

Вітальня в приватному будинку зазвичай перевершує за розмірами інші кімнати і як багато хто вважає є візитною карткою будинку, тому що тут ми приймаємо гостей, збираємося всією сім’єю або з друзями.

Тому для комфортного проведення часу необхідно робити вибір в сторону тих металопластикових конструкцій, які створять максимально сприятливу для цього атмосферу: будуть добре ізолювати від зовнішнього шуму вулиці, мати комплексну систему провітрювання (поворотно-відкидну, мікропровітрювання) і зберігати тепло в кімнаті.

Наша компанія рада запропонувати Вам металопластикові вікна з відповідною для вітальні фурнітурою, з огляду на всі Ваші побажання. 


Нижче приведена вартість вікон стандартних розмірів в білому кольорі і без урахування їх монтажу, які користуються підвищеним попитом. Ми є 1 Постачальником з заводів по виготовленню вікон: Steko, Rehau, VEKA, Aluplast, WDS.

Для уточнення вартості вікна (вікон) за Вашими розмірами – зв’яжіться з нами по телефону або відправте нам повідомлення. Ви також можете відправити заявку на розрахунок вікна через наш калькулятор вікон.

Ціна типових вікон для вітальні: