Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Об’єднання балкона з кімнатою / кухнею

Об’єднання балкона з кімнатою / кухнею у Львові

Все більше в нашій країні набирає популярність така послуга, як об’єднання балкона з кімнатою або кухнею, яка дозволяє «виграти» додаткові метри і значно це відчути в житлової площі.

Як правильно об’єднати балкон з житловою площею?

Найбільш часто про додатковий простір мріють власники невеликих квартир, хоча не всі готові зробити крок до їх перепланування, тому що є значна кількість нюансів, які необхідно враховувати в об’єднанні балкона / лоджії з кімнатою.

Підготовка балкона

Варто враховувати те, що відразу після того як балкон (лоджія) стане продовженням кімнати / кухні, він(а) потрапить в одну кліматичну зону з Вашою квартирою. Тому, перед об’єднанням ми рекомендуємо в першу чергу підготувати балкон / лоджію:

  • Зробити демонтаж старого балкона до самої балконної плити;
  • Здійснити монтаж нового балкона;
  • Утеплити нову зведену конструкцію;
  • Зробити внутрішню чорнову обробку балкона / лоджії.

Якщо у Вас балкон виходить на проїжджу частину, то краще поставити металопластикові вікна з підвищеною ізоляцією.

На нашому сайті в розділі цін приведена вартість металопластикових вікон. Ми будемо раді дати Вам консультацію, а наш фахівець готовий безкоштовно приїхати до Вас для замірів і консультації по об’єднанню балкона з кімнатою.

Об’єднання балкона / лоджії з кімнатою

Після того, як перший етап (підготовка балкона) закінчений – можна приступати до наступного етапу, продумавши питання утеплення балкона.

Дизайн нового приміщення буде залежати від стіни, яка розділяє дві кімнати. Якщо вона несуча, то ми пропонуємо Вам розглянути варіанти дизайну, при якому вона буде виконувати певні функції.

Наприклад, при об’єднанні балкона з кухнею несучу стіну можна спроектувати як столик, або барну стійку. У спальній кімнаті несучу стіну можна оформити під туалетний столик.


Зателефонуйте нам, або залиште свою заявку / запитання на нашому сайті для безкоштовної консультації, оскільки є величезна кількість дизайнерських рішень, які подарують Вам в подальшому масу приємних моментів.