Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Розширення плити балкона

Розширення плити балкона у Львові

Коли Ваш балкон має плиту невеликого розміру, за рахунок чого незручний у використанні – його можна збільшити або по всьому периметру, або тільки по ширині або довжині. Також, ми можемо виробляти розширення плити балкона при ремонтних роботах самої плити, коли вона приходить в аварійний стан.

Всі роботи проводяться за перевіреними технологіями і тільки з високоякісних сертифікованих матеріалів. Якщо для плити балкона необхідна повна реставрація, то ми досягаємо її розширення за допомогою металевого армування і зварювальних робіт. Для зміцнення балконної плити ми завжди закріплюємо металеві швелери в стіну будівлі.

За допомогою даного методу розширити балкон можна на два квадратних метри, але потрібно пам’ятати, що кожен балкон – індивідуальний і точна квадратура буде залежати від його точних розмірів.

Розширення плити балкона передбачає демонтаж старого парапету і виконання зварювальних робіт по створенню нового металевого каркаса, який кріпиться до основи за допомогою анкерних болтів і посилюється металевою трубою.

Наша компанія «Віконна Фабрика» успішно займається будівництвом балконів «під ключ» і розширенням плит балкона протягом декількох років. Телефонуйте для безкоштовних консультацій і замірів!