Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Дах на балкон

Дах на балкон у Львові

Для того, щоб Ваш балкон був максимально комфортним, необхідно подбати про всі його складові, в тому числі – про якісний дах, який повинен для збереження всіх своїх позитивних характеристик бути правильно встановлений і надійно загерметизований.

Ми не раз стикалися з проблемами неякісного даху, в той час як на балконі стояли досить хороші теплі вікна. Тому, вибираючи компанію, яка Вам виконає установку даху, приділяйте цьому питанню особливу увагу (матеріал, можливість подальшого утеплення, спосіб монтажу і т.д.).

Коли потрібно робити дах на балконі?

  • Коли дах прийшов в непридатний стан.
  • Коли Ваш балкон знаходиться на останньому поверсі, і над ним немає верхньої плити.
  • Коли у Вас шестиметровий балкон «чеського» проекту, в якому верхня плита тільки частково закриває балкон.
  • Коли Ви робите розширення плити на балконі більше 40 см. Або одночасно робите фронтальний виступ і виступ по периметру більше 40 см.

Який матеріал краще використовувати для даху на балконі?

Наша компанія готова для Вас запропонувати два оптимальних варіанти матеріалу: профнастил і сендвіч панелі, кожен з яких має ряд переваг.

Ми рекомендуємо робити дах на балконі навіть у тому випадку, якщо Ви не плануєте робити засклення балкона. Дах захистить відкритий балкон від впливу атмосферних опадів (пилу, птахів тощо), а балконна плита прослужить довше.

Приклади наших робіт дивіться в рубриці Галерея.


Наша компанія «Віконна фабрика» успішно займається будівництвом балконів «під ключ» і окремо будівництвом даху на балконі протягом декількох років. Телефонуйте для безкоштовних консультацій і замірів. Завжди раді!

Ми робимо свою роботу якісно і по надійним технологіям, тому зроблені нами дахи від маленьких до великих розмірів, довговічні і герметичні.