Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Пластикові двері

Пластикові двері у Львові

Металопластикові двері, як та металопластикові вікна, через свою функціональність, екологічність та простоту використання на сьогоднішній час користуються широким попитом. Вони втілюють в собі різні дизайнерські рішення, відрізняючись формою, матеріалом та палітрою кольорів.

В цілому прийнятий поділ металопластикових дверей на 3 розділи: вхідні металопластикові двері, міжкімнатні металопластикові двері та балконні металопластикові двері. Наша компанія «Віконна фабрика» м. Львова рада представити для Вас широкий вибір дверей по кожному з цих напрямків.

 

Переваги металопластикових дверей

  • ДОВГОВІЧНІСТЬ. Металопластикові двері не деформуються під впливом підвищеної вологості приміщення або впливу на них з вулиці. Вони не розсихаються та не розшаровуються. Таким чином, втрата своєї початкової форми та зовнішнього вигляду з плином часу металопластиковим дверям практично не загрожує.
  • ПРОСТОТА В ДОГЛЯДІ. Металопластикові двері легко очищаються від забруднень.
  • ГЕРМЕТИЧНІСТЬ. Це одне з головних властивостей дверей, яке забезпечує збереження тепла в кімнаті / приміщенні.
  • ШУМОІЗОЛЯЦІЯ. Завдяки своїй герметичності, металопластикові двері мають відмінні шумоізоляційні властивості.
  • ЛЕГКІСТЬ КОНСТРУКЦІЙ. Через легку вагу двері не дають сильного тиску на петлі, тому їм не властиво провисати. До того ж, їх з легкістю зможе відкрити дитина.
  • ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ і СТІЙКІСТЬ ДО ДЕФЕКТІВ (подряпин, тріщин).
  • ПРОСТІ в монтажі.

Наша компанія «Віконна Фабрика» буде рада запропонувати Вам тишу, красу, комфорт та захищеність за оптимальними цінами м.Львова. Якщо у Вас залишилися питання – зв’яжіться з нами або залиште повідомлення, на яке ми дамо відповідь найближчим часом. Також наш спеціаліст готовий до Вас приїхати для безкоштовних точних замірів та консультації.