Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні пластикові двері у Львові

Металопластикові міжкімнатні двері виготовляються з віконного, або посиленого дверного металопластикового профілю. Вони відмінно виглядають в громадських місцях, офісах, банках, державних установах, освітніх установах; в санвузлах, басейнах, на сходових виходах та входах між поверхами і так далі.

Полегшена конструкція відрізняє міжкімнатні двері від вхідних, але не поступається їм у надійності і міцності. Міжкімнатні двері з металопластику (як і всі двері цієї групи) виділяються наступними перевагами:

Переваги міжкімнатних дверей ПВХ:

  • Надійні і довговічні. Володіють стійкістю до ударів, не змінюють зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.
  • Гігієнічні. Тут ця властивість особливо важлива коли двері встановлюються в ваннах, туалетах, басейнах і т.п., так як через підвищену вологість в цих приміщеннях йде швидке розмноження шкідливих мікроорганізмів. За цими дверима легко доглядати: їх легко мити і очищати від пилу.
  • Герметичні. Вони щільно закриваються, тим самим захищаючи приміщення від протягів і пилу та забезпечуючи хороший рівень шумоізоляції.
  • Безпечні для здоров’я. Як і металопластикові вікна, двері з цього ж матеріалу – безпечні для здоров’я, не викликають алергію і не виділяють шкідливих речовин. Тому, їх сміливо можна встановлювати в медичних і дитячих установах.

Вибір дизайну для міжкімнатних дверей досить широкий: вони можуть бути повністю глухими, повністю прозорими, частково заскленими звичайним склом, вітражним, матовим або ламінованим. Ламінація також стосується і профілю: він може бути виконаний практично з будь-якого кольору, який необхідний для Вашого інтер’єру.

Якщо є необхідність – двері можна оснащувати замками і доводчиками.

Дуже важливо при виборі звертати увагу на фурнітуру, тому що в більшості своїй саме від неї буде залежати термін експлуатації. Наша компанія «Віконна Фабрика» м. Львова пропонує тільки якісну фурнітуру для всіх вікон і дверей кожного виробника.

Якщо у Вас є питання – зателефонуйте нам або напишіть повідомлення, відповідь на яке ми постараємося дати найближчим часом. Консультація і заміри в нашій компанії безкоштовні.