Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вхідні двері

Вхідні двері металопластикові у Львові

Вхід в бізнес-центри, адміністративні будівлі, магазини, лікарні, поліклініки, навчальні заклади, офіси, розважальні комплекси, торгові павільйони і центри (і в багатьох інших закладах) все частіше починається з них – вхідних металопластикових дверей, що набирають популярність в Україні.

Вони мають відмінні експлуатаційні властивості і мають доступну вартість, чим і беруть верх над дерев’яними дверима (в плані експлуатації) і над металевими дверима (в плані вартості). Також, багато вхідних дверей з металопластику встановлюється в заміські будинки і котеджі.

Вхідні металопластикові двері поділяють на 2 типа, кожен з яких представляє собою міцну конструкцію:

  • суцільні двері і
  • двері зі скляними вставками з протиударного і енергоефективного склопакета.

Скління може бути різних варіацій: прозоре, матове, тоноване або вітражне. У всіх вхідних дверях йде утеплений профіль і надійна фурнітура, що захищає від незаконного проникнення в дім або будівлю. При бажанні клієнта – встановлюються доводчики для автоматичного закривання відкритих дверей.

Переваги вхідних дверей з металопластику:

  • Великі терміни експлуатації, які досягаються стійкістю металопластикових дверей до перепадів температур і виключенню деформування (наприклад, дерев’яні двері з часом зсихаються).
  • Гігієнічність. Металопластикові дверей не вибагливі і не вимагають особливого догляду за собою. Їх періодично необхідно протирати вологою тканиною для очищення забруднень, пилу і дезінфекції (в місцях з великим потоком людей).
  • Герметичність, завдяки якій йде хороша теплоізоляція і звукоізоляція.
  • Можливість ламінації профілю, при якій Ви можете підкреслити індивідуальний стиль.

За вподобаннями клієнта, двері виготовляються з відкриванням всередину або назовні. А якщо у Вас великий дверний проріз – встановлюються двостулкові вхідні двері.

Чекаємо Ваших дзвінків для консультації та запису на заміри.