Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Панорамні вікна у будинку

Панорамні вікна в будинку – це дуже стильне та показове рішення, яке не тільки додає більше освітлення приміщенню, але й візуально збільшує кімнату. Панорамне скління має попит серед власників приватних будинків завдяки безлічі інших переваг. Про це та інші особливості такого рішення ми поговоримо у нашій статті.

панорамне скління будинку

Які є види панорамних вікон для приватних будинків?

На перший погляд, може здатися, що панорамне скління відбувається за однією технікою та не має різновидів. Однак, це не так. Нижче ми описали різні варіанти встановлення панорамних вікон у приватному будинку:

  • Розпашні. Це найпопулярніший варіант, який характеризується надійністю, простою в догляді та тривалим терміном експлуатації. Як правило, тут виділяють поворотно-відкидні системи, які дозволяють як повністю відкривати втулку, так і злегка фіксувати її для провітрювання приміщення.
  • «Гармошка». Такі системи підійдуть, якщо ви проживаєте у південному районі. У цьому випадку вікна не зможуть гарантувати повноцінної теплоізоляції. Зате вони легко зсуваються в бік та створюють безперешкодний прохід на лоджію.
  • Паралельно-зсувні. Такий варіант гарантує легке переміщення однієї рами відносно іншої у необхідному напрямку.

Усі вище перераховані види панорамних вікон, можуть бути або з імпостом або зі штульпом. Перший варіант це перегородка в центрі створеної конструкції, яка використовується для навісу віконних елементів та має дві або більше стулок. Другий варіант (зі штульпом) має на увазі планку, розташовану на одній зі стулок. Ця планка використовується, щоб перешкоджати відкриванню панорамних вікон назовні.

Які матеріали використовуються для виготовлення?

Найчастіше для створення панорамних конструкцій ми використовуємо вікна Rehau. Вони є якісними та гарантують тривалий термін служби. Однак, тут варто звернути увагу на такі аспекти як тепле або холодне рішення.

Теплий алюмінієвий профіль – це багатокамерна система, в центрі якої розташована поліамідна вкладка. Завдяки цьому метал швидко нагрівається та легко охолоджується. Теплий варіант профілю підходить для скління від підлоги до стелі у приватних будинках, де ви плануєте жити цілий рік.

Холодний варіант містить декілька камер та гарантує бездоганний захист від холоду та шуму. Однак, холодний алюмінієвий профіль підійде тільки для облаштування балкона у приватному будинку, на якому ви не будете активно перебувати у зимовий час.

Крім алюмінієвих профілів, можна вибрати ще й пластикові. Вони чудово захищають від холоду та шуму, мають невисоку вартість та тривалий термін служби.

Переваги панорамних вікон у приватному будинку

Коли йдеться про переваги, що створюють панорамні вікна, варто зазначити декілька аспектів. Зокрема, це створення вашого унікального стилевого рішення, яке підкреслить привабливість екстер’єру. Також варто виділити наступні моменти:

  • Забезпечення максимальної кількості денного світла. Навіть за похмурої погоди у приміщенні буде досить просторо та ясно. Це також дозволить навіть трохи заощадити на електроенергії.
  • Розширення простору. Панорамне скління здатне зробити те, що традиційні металопластикові вікна не можуть – візуально збільшити простір. Таким чином, приміщення вийде більш “легким” та повітряним.
  • Скорочення витрат на обробку стін. Оскільки велика частина стіни буде оформлена вікнами, ви зможете заощадити на вирівнюванні поверхні та її оздобленні.

Замовити якісне панорамне скління ви можете у нашій компанії. Ми гарантуємо бездоганну якість, швидкий термін виготовлення. До того ж ціна на панорамні вікна у будинку є максимально вигідною.