Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Панорамне скління

Панорамне скління Львів

Панорамне скління квартири, будинку, балкона або лоджії відрізняється від стандартного скління більшою площею склопакетів, розташованих по всій висоті приміщення. Виглядає воно ефектно і сучасно.

Дуже часто панорамне скління називають французьким склінням, що бере початок у французьких балкончиків. Насправді французький балкон – це невеликий майданчик, обгороджений металевими поручнями, виходом на який служать панорамні балконні двері.

Тому, скління балкона або лоджії вікнами від підлоги до стелі правильно називати панорамним.

Переваги панорамного скління

 • Краса і вишуканість як всередині, так і зовні. Панорамні вікна підійдуть практично до будь-якого архітектурного стилю будівлі.
 • Максимальний доступ природного сонячного світла в приміщення (при панорамному склінні балкона або лоджії – в прилеглу кімнату).
 • Економія на внутрішній обробці стін / парапету.
 • Довговічність.
 • Візуальне збільшення простору.
 • Велика оглядовість.

Недоліки панорамного скління

 • Велика площа склопакетів вимагає більш ретельного за ними догляду. При зручному розташуванні поворотно-відкидних вікон у верхній частині скління Ви зможете помити всі вікна, але це буде займати більше зусиль і часу.
 • Панорамне скління не передбачає собою підвіконня.
 • При наявності дітей в квартирі / будинку з панорамним склінням потрібно подбати про їх додатковий захист.
 • Якщо вікна виходять на сонячну сторону, то необхідно буде продумати сонцезахисну систему (ролети, жалюзі, штори), щоб уникнути перегріву приміщення.
 • Панорамне скління = відкритість для сторонніх поглядів, тому враховуючи даний момент також необхідно подбати про сонцезахисні елементи, що регулюють видимість.

Перед панорамним склінням ми оцінюємо стан основи / балконної плити, щоб вона була готова витримати вагове навантаження вікон.

Перша і головна особливість панорамних вікон – це площа склопакетів. Для теплого скління необхідно подбати, щоб профіль і склопакет відповідав пропонованим до приміщення теплоізоляційним і звукоізоляційним вимогам.

Ми не можемо сказати, що панорамне скління дорожче стандартного. Так, якщо мова йде просто про віконний отвір, то чим він більший, тим дорожче вийде його скління. Але якщо мова йде про панорамне скління балкона або лоджії, то приблизна та ж вартість, яка буде вкладена в металопластикові конструкції, піде на внутрішню і зовнішню обробку парапету. Тому, вибираючи вид скління балкона або лоджії, продумайте всі етапи їх оздоблення.

Панорамні вікна на балкон або лоджію також необхідно вибирати з урахуванням вимог, що пред’являються до теплоізоляції та звукоізоляції до цих приміщень.

Якщо Ви плануєте використовувати балкон / лоджію круглий рік як окреме або поєднане з прилеглою кімнатою приміщення, тоді необхідно вибрати теплий профіль з продуманим монтажем для внутрішнього утеплення.

Якщо балкон або лоджія будуть використовуватися як окреме приміщення без підвищених до нього вимог, але з бажанням захисту від атмосферних опадів, пилу, птахів тощо, то ми рекомендуємо встановлювати трьохкамерний профіль з однокамерним енергозберігаючим склопакетом.

 

Панорамне скління, приховане від сторонніх очей

Якщо Ви хочете панорамне скління, але не хочете, щоб якась його частина просвічувалася, тоді ми можемо Вам запропонувати матовий склопакет.

Також, рішенням при склінні балконів і лоджій може стати використання термопанелей.

Ми з радістю готові Вас проконсультувати по кращому вибору профільної системи конкретно для Вашого об’єкту з урахуванням Ваших побажань і можливостей.