Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Лоджія Львів

Лоджія у Львові

З досвіду спілкування з клієнтами ми розуміємо, що є плутанина у відмінності між лоджією та балконом. Більшість багатоквартирних будинків у Львові обладнані цими приміщеннями і хоч вони за функціональністю схожі, все ж таки мають суттєві відмінності.

Балкон – це завжди про навісну конструкцію (про балкони ми окремо говоримо в нашій статті БАЛКОН ЛЬВІВ), а лоджія – це вбудована конструкція, яка найчастіше оточена трьома несучими стінами. Тобто це повноцінне продовження квартири.

Відмінність лоджії від балкона на прикладі об’єктів, де ми виконували скління

Більше прикладів наших робіт Ви можете побачити у нашій Галереї.

 

Велика перевага лоджії через те, що вона встановлюється на несучій стіні полягає в тому, що вона може витримати велике навантаження. На ній простіше продумати систему опалення і зробити її максимально комфортною для проведення часу на ній у будь-яку пору року.

Лоджія – відмінний варіант для окремого кабінету, кімнати самоосвіти та відпочинку, та й загалом для всього, в чому є потреба: місце для занять спортом, дитячий куточок, місце для зберігання речей тощо.

Лоджії бувають абсолютно різних розмірів. У цьому плані при більших габаритах вони безпечніші, адже їхня основа – несуча плита і навантаження йде на всю капітальну конструкцію.

 

Купити вікна для лоджії

Ми з радістю готові для Вас підібрати профільну систему для скління лоджії, враховуючи її особливості, Ваші побажання та можливості.