Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Балкон Львів

балкони львів
Якщо Ви ввели цю фразу в пошуковій системі, то з великою ймовірністю Вам потрібні послуги з ремонту балкону. Наша компанія пропонує Вам широкий спектр робіт, які ми можемо виконати професійно для Вас. Ви можете ознайомитись з ними, перейшовши на нашу сторінку «БАЛКОНИ. ЛОДЖІЇ».

Іноді балкони називають лоджіями, і навпаки. Але вони мають суттєві конструктивні відмінності. Балкон – це самостійна винесена за межі будови конструкція, яка кріпиться до її основи. Лоджія має по своїх сторонах стіни будівлі, часто несучі.

Ця різниця і дає відмінність у ремонті та склінні цих приміщень.

 

Ми дізналися, що балкон сам по собі це відкритий майданчик і він може бути огороджений, як правило, двома способами: або металевими поручнями (які можуть бути утеплені та обшиті із зовнішнього та внутрішнього боку), або бетонними поручнями (в середині яких також знаходиться метал).

Ще кілька років тому балкони використовувалися лише як місце для зберігання речей та для сушіння білизни. Сьогоднішня тенденція – використовувати балкони як повноцінне приміщення для відпочинку / роботи або як продовження житлової прилеглої до балкона кімнати.

 

Балкон у Львові під окрему кімнату

Для того, щоб облаштувати балкон під окрему кімнату, потрібно врахувати деякі нюанси, адже на ньому має бути комфортно перебувати в різні пори року. З радістю Вам у цьому допоможемо.
Отже, ось варіанти облаштування балкона як окрема кімната та їх переваги:

 

Балкон як робочий кабінет

Коли людей, які працюють з дому, стає все більше, то цей варіант офісу вдома – чудова ідея. Натхненням може послужити індивідуальний інтер’єр, панорама з вікна, насиченість денним світлом і можливість усамітнення, в якому можна абстрагуватися від домашнього клопоту, незважаючи на те, що Ви все ще продовжуєте бути у себе вдома.

Балкон у Львові як робочий кабінет

 

Балкон як місце для відпочинку

Сучасне життя сповнене стресом: завдання, які швидко потрібно вирішувати, негативні новини, негативні реакції оточуючих тощо. Тому балкон може стати чудовим місцем для відпочинку, де можна усамітнитися і дозволити собі розслабитися після важкого робочого дня або просто відпочити за чашкою кави з улюбленим десертом. Книжки, колонки, комп’ютер… можна розмістити все, що допомагає відвернути від суєти.

Балкон у Львові як місце для відпочинку

 

Балкон як майстерня

Чудове рішення для тих, у кого в квартирі мало місця, але дуже потрібний куточок для хобі. Якщо Ви займаєтеся кроєм та шиттям, дизайном, хенд-мейдом або будь-яким іншим видом творчості, то балкон – ідеальне рішення, де є постійне джерело натхнення – сонце, природа, птахи та небо.

Балкон у Львові як майстерня

 

Балкон як місце для зберігання речей

Таким чином балкони використовували багато хто з нас для того, щоб звільнити місце у квартирі. Однак, балкон можна в даному випадку використовувати не просто для зберігання того, що не потрібно, а викинути шкода, а як місце для зберігання, наприклад, дитячої коляски, велосипедів, сезонного одягу тощо.

Балкон у Львові як місце для зберігання речей

 

Балкон як місце для занять спортом

Якщо Ви з тих людей, кому під силу організувати себе для занять спортом, балкон може стати відмінним для цього місцем. Можливість організувати постійну циркуляцію свіжого повітря (провітрювання в зимовий період, відкрите вікно влітку) для гарного самопочуття та зручне зберігання інвентарю, що ще за бажанням займатися треба?

Балкон у Львові як місце для занять спортом

 

І звичайно ще багато варіантів, на які у Вас вистачить фантазії.

 

Перейдемо від теорії до практики…

〉〉 ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА НА РЕМОНТ / СКЛІННЯ БАЛКОНА

Факторів, що впливають на цінову пропозицію, дуже багато. Ми не оперуємо такими поняттями як “ціна за 1 кв.м.” або “ціна стандартного балкона”, тому що всі балкони абсолютно різні і до кожного потрібен індивідуальний підхід. Єдине, часом ми можемо назвати Вам ціну “від…”, яка буде середньостатистичною на стандартні роботи балкона одного типу.

Отже, від чого залежить ціна балкона:

  • Від його площі та поточного стану.
  • Від вибраного способу скління (холодне скління або тепле скління балкона). Сюди вже також входить обраний профіль (український / німецький / кількість камер) та обраний склопакет (двокамерний, трьохкамерний та те, чим він наповнений).

Враховуючи особливості балкона, може знадобитися монтаж розширювальних профілів, що також збільшить вартість скління, але принесе свої переваги.

  • Від необхідності проводити на ньому додаткові зварювальні роботи щодо його збільшення, реставрації. Підходячи до своєї роботи максимально відповідально, ми не залишатимемо на ньому старий гнилий метал, тому у вартість також буде включено якісне зварювання нової основи.
  • Від того, на якому поверсі він розташований. Якщо балкон розташовується на останньому поверсі, то, швидше за все, на ньому потрібно буде встановити дах. Найчастіше у Львові Ви можете побачити два види дахів на балконах закритого плану: з профнастилу та сендвіч-панелей. Про цей вибір, напевно, потрібно написати окрему статтю, тому що він відіграє величезну роль при ремонті балкона. З радістю Вас проконсультуємо з цього питання.
  • Від додаткових послуг (все індивідуальне).

Знайти хорошого спеціаліста у своїй галузі (навіть того, хто б виконав роботи на балконі) завжди завдання не просте. Деколи не завжди особливо важлива якість, але з досвіду нашої роботи – не у сфері балконів. Адже помилки майстра ведуть до проблем, які можуть відкритися трохи пізніше (протікання, не врахування якихось факторів тощо) і для їх вирішення знову знадобляться і час, і гроші.

  • Любимо вирішувати складні завдання та з радістю виконуємо стандартні роботи.
  • Працюємо професійним інструментом.
  • До кожного об’єкта та замовника у нас індивідуальний підхід.
  • Маємо великий досвід та професійно виконуємо роботу.
  • Працюємо чесно та порядно.

Будемо раді співпраці! Телефонуйте для консультації та розрахунків.

Адже балкон – це не просто маленьке приміщення, це місце, яке має приносити задоволення та користь!