Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Сонцезахисні системи

Купити жалюзі на вікна Львів. Рулонні, горизонтальні, вертикальні жалюзі у Львові

В сучасному дизайні інтер’єрів вікна є одним з головних елементів прикраси. На них робиться акцент, на них відразу ж «падає» погляд, тому наша компанія Віконна Фабрика Львів пропонує Вам підібрати краще якісне рішення прикраси і захисту Ваших вікон.

Якщо стандартні штори і занавіски – це не Ваше, якщо вікна у Вашій квартирі розташовані до самої стелі і якщо Ви хочете нових сучасних дизайнерських рішень, тоді ми раді Вам запропонувати широкий асортимент: жалюзі, рулонні штори, штори-плісе і римські штори.

Тканини, з яких виготовляються всі запропоновані сонцезахисні системи високої якості, екологічно безпечні і за оптимальною вартістю.

Жалюзі на вікна, рулонні штори на вікна:

 • Мають сучасний дизайн;
 • Зручні в догляді і експлуатації;
 • Встановлюються на вікна різних розмірів (від маленьких до великих панорамних вікон і дверей);
 • Успішно використовуються для житлових приміщень, для офісів, громадських приміщень;
 • Містять системи з можливістю автоматичного управління.

Переваги жалюзі і рулонних штор

 • Захист від сонця;
 • захист від сторонніх поглядів;
 • простота в догляді;
 • екологічність тканин і матеріалів, з яких виготовляються рулонні штори і жалюзі;
 • приємний зовнішній вигляд, продумані деталі;
 • зручність використання –

ось основні переваги жалюзі і рольштор для металопластикових вікон.

Нижче представлені рубрики різних видів жалюзі і рулонних штор. У кожній з них описана інформація та переваги по обраному типу сонцезахисної системи, представлена галерея тканин і фотографії готових робіт на об’єктах (із запропонованих тканин, систем і матеріалів).


Телефонуйте для оформлення замовлення, консультації і запису на заміри.

Жалюзі в сучасному інтер’єрі

Ще зовсім, здається, недавно, жителі нашого міста і країни особливо і не замислювалися про те, щоб робити дизайн інтер’єрів, перш ніж приступати до ремонту. Та й не було особливих можливостей для цього: на ринку було мало фахівців у цьому напрямку і прибігали до їх допомоги далеко не прості громадяни. Але сьогодні ми живемо в епоху технологій, комфорту і постійного поліпшення умов свого життя.

Сьогодні ми думаємо не тільки про дизайн квартир, будинків або окремих приміщень, а й приділяємо особливу увагу дизайну вікон, тому що саме вікна, які з’єднують нас із зовнішнім світом, коли ми знаходимося в приміщенні, беруть на себе дуже важливі функції.

Вікно пропускає світло, воно передає нам інформацію про погоду, говорить про те, що за ним відбувається, і хто в чому повз нього йде. Вікно – джерело природного тепла. Вікно – наш постійний захисник від шумового потоку, який йде з вулиці. Вікно – теплоїзолятор.

В нашій культурі ми завжди прикрашаємо вікна і робимо це не тільки для створення затишку, краси і укриття від сторонніх поглядів, але також і для захисту від яскравих сонячних променів або місячного світла.

Які ж рішення задовольнять всі ці потреби і зможуть зберегти сучасність вікна?

Сучасний дизайн вікна передбачає простоту, практичність, екологічність, надійність і оригінальність.

У зв’язку з цим вже давно не в моді великі рюші на вікнах, оборки, конструкції в кілька шарів і надмірне драпірування.

Вперед виходять сучасні рішення, які насичені натуральними матеріалами, різноманітними відтінками і оригінальними рішеннями, готовими задовольнити бажання кожного.


Продукція відповідає стандартам якості.

Сертифікат якості Oeko-Tex Standard

Даний сертифікат якості на всі тканини рулонних штор, які представлені на нашому сайті, гарантує їх безпеку при нагріванні на сонці. Тканини не виділяють шкідливих речовин і є нешкідливими для здоров’я.

Oeko-Tex Standard – міжнародна система тестування і сертифікації виробів з текстильних матеріалів, розроблена в 1992 році. Вона встановлює обмеження на використання ряду хімічних речовин при виробництві тканин. Зразки тестуються 17-ю незалежними інститутами, що входять в співтовариство Oeko-Tex на відповідність нормі рН, вмістом важких металів, алергенних барвників, формальдегідів, хлорвмісних носіїв і захисних речовин.

Даний сертифікат щорічно продовжується. Таким чином Ви можете бути впевнені, що тканини для рулонних штор і жалюзі є екологічно безпечними.