Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Захист на вікна: Види та Спосіб Встановлення

   Захист на вікна   

ПРОТИЗЛОМНА РУЧКА НА ВІКНА

Можливо, Ви не один раз у своєму житті чули історії про зломи квартир з проникненням через вікно. Нам дуже шкода, якщо коли-небудь Ви самі ставали жертвою пограбування.

Протизломна фурнітура та противовзломная ручка, яку можна додатково придбати, є серйозними перешкодами для зловмисників. Це не означає, що вікно, оснащене протівовзламнимі елементами неможливо відкрити, це означає, що на проникнення через таке вікно буде потрібно набагато більше часу, якого зазвичай у лиходіїв немає.

Протизломна ручка на вікно разом з фурнітурою, яка несе такі ж функції – серйозна перешкода на шляху недобросовісних людей. Запірний механізм, який знаходиться між ручкою і чотиригранним шрифтом, запобігає зсуву фурнітури зовні, блокуючи її. При переведенні вікна з закритого стану в стан провітрювання, механізм ручки створює звук потьохкування. Цей звук, який супроводжує будь-які дії з ручкою вікна, і є демонстрацією підвищеної безпеки.

На злом звичайного пластикового вікна досить 15 – 20 секунд, всі інші засоби захисту вікна – збільшують цей час.

Крім того, встановлення противовзломной ручки – це комфорт простого її щоденного використання. Ви відчуєте велику різницю, тримаючи в руці звичайну ручку і противовзломную. Це можна порівняти з гідропідсилювачем керма в машині: коли він є і коли він не працює)

ДИТЯЧИЙ ЗАМОК НА ВІКНА

Якщо у Вашому будинку маленька дитина, то Ви як ніхто інший знаєте, що разом з дорослішанням дитини і зростає її інтерес до зовнішнього світу. Можливо, у Вас вже по всьому дому стоять своєрідні перешкоди для доступу дитини до тієї чи іншої шафки, щоб захистити її від гострих і вогненебезпечних предметів, баночок з токсичним вмістом тощо. Якщо це так, то вікно (особливо в її дитячій кімнаті) – це наступне, на що потрібно звернути увагу.

Тому, для того, щоб Ваш малюк був у безпеці, ми пропонуємо встановлювати обмежувачі на вікна, які можуть бути в наступних форматах:

Віконна ручка з ключем

Це найпоширеніший спосіб захисту дітей від випадання з вікна. Ручка містить механізм, який є блокатором. При замиканні на ключ будь-які дії, спрямовані в бік відкриття вікна є неможливими. Для того, щоб поставити вікно на провітрювання або повністю його відкрити, потрібен ключ.

Ручка з замком може фіксувати вікно в 2-х положеннях:

  • У режимі провітрювання, коли стулка відкинута верх і ручка знаходиться в положенні «догори»;
  • У режимі повного закриття, коли віконна стулка закрита і ручка знаходиться в положенні «вертикально вниз».

Ручки з замком можуть бути також додатково оснащені кнопкою, яка спрощує експлуатацію. В такому механізмі ключ потрібен тільки для відкривання, а закриття вікна (його фіксація в режимі провітрювання) здійснюється кнопкою.

Після виконання будь-якої дії необхідно обов’язково переконатися, що досягнуто бажаного результату і вікно надійно зафіксовано.

Блокіратор відкривання стулки

Це надійний і довговічний інструмент для захисту маленьких дітей від самостійного відкриття вікон. Вартість такого блокіратора вище, ніж вартість ручки з замком, описаної вище.

Вікна з блокуванням відкривання стулки можна ставити в режим провітрювання, не використовуючи при цьому кожен раз ключ. У комплекті є два ключі яскравого червоного кольору, який привертає до себе увагу і дозволяє не забувати ключ у замку.

Обмежувач відкривання вікна з тросом і ключем

Напевно, багато хто з Вас знає систему дверних ланцюжків з засувкою: вхідні двері можливо привідкрити, але не відкрити повністю. Подібний механізм спостерігається і тут. Частини обмежувача встановлюються і на раму, і на стулку. На стулці за допомогою ключа відбувається фіксація тростіка. Відкриття вікна після повороту ключика можливо лише на певний кут.

Трос виконаний з дуже гнучкого матеріалу і забезпечує безшумне відкриття або закриття вікна. Для того, щоб повністю відкрити вікно, на якому встановлена дана система, потрібно провернути ключ і зняти трос з блокування.

Поки діти ростуть за них несуть відповідальність їх батьки. Тому, плануючи дітей або вже виховуючи, потурбуйтеся про їхню безпеку, починаючи з вікон. Випадки випадання дітей з вікна щоразу підтверджують, що легше проблему попередити, ніж потім гірко шкодувати від недбалого ставлення до неї.

Наша компанія з радістю Вам допоможе в безпеці своїх вікон, яка збереже Ваш будинок, а також життя і здоров’я Вашого підростаючого покоління.