Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Які вікна кращі Века чи Рехау

Заміна старих вікон на нові та якісні металопрофільні конструкції провокує появу безлічі додаткових питань у клієнтів. Однак, оскільки найпопулярнішими варіантами є бренди VEKA та REHAU, найчастіше питання вибору стоїть між цими двома моделями. Пропонуємо розібратися у тому, які види вікон все ж є кращими.

Вікна Века чи Рехау

Особливості вікон від бренду VEKA

Бренд VEKA з’явився на українському ринку значно раніше, ніж REHAU, тому його краще знають клієнти. Сприяло цьому і ведення грамотної маркетингової політики, оптимальних цін та якісного сервісу. Компанія є досить популярною на території ЄС, адже забезпечує дійсно сучасні та надійні рішення. Ми пропонуємо ознайомитися із декількома особливостями цих віконних конструкцій далі у списку:

  • Бренд VEKA розробляє систему класу А.
  • Склопакети розміщуються глибше, ніж у моделях REHAU.
  • Компанія-виробник пропонує більш продуману геометрію профілю.

До того ж каталог різноманітних віконних та дверних конструкцій є значно більшим, ніж у конкурентів. Це дозволяє вам вибрати найсучасніше та оптимальне рішення відповідно до задуманого дизайну.

Основні особливості вікон Rehau

Вікна Rehau – це один із найпопулярніших німецьких брендів, якому віддають перевагу українські клієнти. Зокрема, найчастіше вікна цієї компанії використовуються для скління лоджій, балконних блоків та приватних будинків. Однак, для квартир ці вікна також чудово підходять. До переваг вікон цієї компанії варто віднести:

  • Високий рівень теплоізоляції оселі, що гарантує зменшення тепловтрат у зимовий час.
  • Більш гнучка цінова політика на віконні конструкції. Цього вдається досягти завдяки використанню менш вартісної фурнітури, що є не гіршою за характеристиками.
  • Швидке виготовлення нестандартних вікон відповідно до індивідуального запиту клієнтів.
  • Наявність системи GENEO.

Крім цього, цей бренд пропонує широку свободу вибору різних форм та кольорів. Ви зможете вибрати ідеальний варіант, що підійде до задуманого стилю та концепції вашого ремонту. До того ж ви зможете легко доглядати за вікнами, адже їх достатньо просто витерти вологою ганчіркою чи губкою.

То що ж вибрати РЕХАУ чи ВЕКА?

Обидва бренди пропонують якісні віконні конструкції. Якщо вам потрібно встановити вікна у Львові від бренду VEKA чи REHAU, звертайтеся у нашу компанію. Ми гарантуємо вигідні ціни, виконання усіх необхідних замірів та гарантію ідеального монтажу.

Euro 60 – для стандартного скління любих об’єктів
Euro 70 – для теплого скління для балконів/лоджій. Рекомендуємо для скління квартир/будинків.

Любі профільні системи, в якіх йде рівень по всіх характеристиках вище ставляться на любі об’єкти, де є в цьому потреба (побажання Клієнта, доцільність, фінансова спроможність). Це як мати машину за 10 тисяч долларів і за 20. І та, і та буде виконувати свої функції перевезення, але рівень комфорту в них буде різний.

Є багато нюансів, які потрібно врахувати вибираючи вікно. Тому будемо раді підібрати ту профільну систему яка буде ідеальною саме для вас.