Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Як вибрати металопластикові вікна?

 

На що звертати увагу при виборі вікон?

Купуючи той чи інший продукт / послугу, ми завжди стоїмо перед вибором. Кому-то важливо порівняти всі ринкові пропозиції, дізнатися різницю в якості і вартості, а комусь достатньо лише знати інформацію про виробника, щоб з довірою ставиться до всієї продукції, що випускається їм. Є серед нас і ті, хто купує товари лише за своїми внутрішніми вподобаннями (наприклад, красива упаковка товару) або асоціаціями (наприклад, вибираючи між вітчизняним та імпортним товаром, робить вибір у бік імпортної упаковки, думаючи, що там товар якісніший).

До якої категорії людей Ви б не ставилися, металопластикові вікна – це вибір не на один вечір, ні на один рік, а часто на десятиліття. Тому, нижче ми Вам пропонуємо розібратися в питанні: «За якими ж критеріями вибирати металопластикові вікна?».

Правильні вікна з металопластику – це комфорт і тепло.

Кожне вікно відповідає наступним загальним параметрам:

 • Теплоізоляція (наскільки вікно захищає приміщення від холоду);
 • Звукоізоляція (наскільки вікно блокує потік шуму з вулиці);
 • Наскільки воно практично і комфортно в експлуатації;
 • Наскільки воно естетично (красиво і приємно);
 • Наскільки виробник заявляє, що воно довговічне.

Також слід врахувати і індивідуальні особливості того приміщення, в яке Ви вибираєте вікна:

 • на якій стороні воно знаходиться (північна або південна),
 • яка вологість у цьому приміщенні,
 • яке навколишнє оточення навколо цього вікна (під ним ростуть дерева, які дають постійну тінь або в нього постійно потрапляють прямі сонячні промені) тощо.

Слід враховувати, що Власникам квартир на першому і другому поверхах необхідно подбати про додатковий захист вікна від злому (противозламна фурнітура, противозламна ручка, сигналізація).

Як вибрати профіль ПВХ?

Наша компанія «Віконна Фабрика» пропонує у Львові віконні системи від різних виробників як 1-й Постачальник. Широкий асортимент нашої продукції дозволить Вам вибрати вікно по кращому співвідношенню якості і ціни, яке підійде для Вашого приміщення / квартири / будинку або яке Ви бажаєте придбати.

На що звернути увагу при виборі профілю:

 • кількість повітряних камер і контурів ущільнення,
 • товщина стінки профілю (зовнішня),
 • ширина профілю;
 • армування;
 • естетичні параметри профілю.

Найчастіше в склінні квартир використовують п’ятикамерні профільні системи, а в склінні балконів і лоджій – трьохкамерні (в залежності від призначення цих приміщень). Кількість камер в профілі впливає на його ширину – чим більше камер, тим більше буде ширина віконного профілю.

Особливе значення має армування профілю. Від того наскільки воно буде якісним і широким залежить надійність, жорсткість і довговічність віконної конструкції.

Профіль повинен мати гладку однорідну структуру, відповідати виробничим і екологічним стандартам.

Стандартний колір будь-якого віконного профілю – білий. Придбання профілю в ламінації робить Ваші вікна відповідними під Ваш інтер’єр або фасад будівлі.

А що щодо склопакета?

Велика частина віконної конструкції – це склопакет. Вибір склопакета залежить від функцій, які Ви хочете, щоб він виконував, а також від профілю, до якого Ви вибираєте склопакет.

Розрізняють: однокамерні, двокамерні, трьохкамерні склопакети; енергозберігаючі; шумозахисні; звичайні або з напиленням.

Енергозберігаючі склопакети оснащені газом в просторі між стеклами, який уповільнює теплопередачу. Економія на опаленні і кондиціонуванні до 35% окупає інвестицію в вікна за декілька років. Газ, яким наповнюють склопакети є абсолютно нешкідливим для здоров’я людей і тварин.

Прикрасити склопакет можна декоративними елементами.

Вибір віконної фурнітури

Фурнітура, якою оснащені вікна, є одним з головних елементів хорошого вікна. Саме від неї залежить комфорт відкривання і закривання стулки, довговічність експлуатації вікна, довговічність первісного регулювання вікна, ступінь прилягання стулки до рами, безпека і т.п.

Кожен виробник вікон працює з декількома постачальниками фурнітури або також є виробником свого бренду фурнітури. Вибір фурнітури також впливає на вартість вікна.

Наприклад, вікна Rehau можуть бути оснащені фурнітурою MACO, WinkHaus, G-U. У своїй роботі з вікнами Рехау ми працюємо тільки з фурнітурою G-U, вважаючи її найкращою (виходячи виключно з нашого досвіду).

Будь-яка фурнітура різниться за технічними характеристиками: поворотна, поворотно-відкидна, розсувна і зсувна, похило-зсувна.

Як ми вже говорили вище, для жителів 1 і 2-х поверхів потрібно подбати про придбання вікон з противовзломной фурнітурою.

Будь-яка фурнітура виготовляється з металу, а на її справжність вказує маркірування її назви на самій фурнітурі.


Купуючи вікна в нашій компанії, Ви отримуєте вікна безпосередньо з заводу-виробника.

Купуючи вікно неможливо тільки подбати, наприклад, про гарну фурнітуру, не звернувши уваги на якість профілю, кількість камер і т.п. Кожна складова вікна – запорука Вашого ідеального вибору. Ми бажаємо Вам, щоб Ви насолоджувалися вікнами, які придбаєте, тому чекаємо Вашого дзвінка / повідомлення для консультації і попередніх розрахунків.