Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна Львів

Ви ввели в пошуковий рядок: «Вікна Львів» …

«Вікна Львів» – це найбільш частий запит, який людина вводить в рядок пошуку в пошукових системах, коли хоче купити нові вікна.

Здійснюючи пошук будь-якого товару, ми, як правило, маємо певне уявлення про нього. Шукаючи, наприклад, годинник на руку і бажаючи, щоб він був з шкіряним ремінцем, швидше за все в пошуковий рядок ми і введемо запит: «ручний годинник з шкіряним ремінцем», щоб результат видачі був максимально для нас корисним. Якщо в рядку пошуку ми введемо «годинник Львів», то отримаємо видачу різноманітних пропозицій з усіх видів годинників, які тільки продаються у Львові.

Але ми не про годинник.

Якщо Ви в пошук введете загальну фразу «вікна Львів» або «купити вікна», або «вікна у Львові», то Ви також отримаєте видачу з різних видів вікон (металопластикових, розсувних, дерев’яних, алюмінієвих).

Але це абсолютно нормально, якщо Ви не знаєте види вікон або як вони відрізняються один від одного, що впливає на вартість вікна, які є виробники вікон і які у кожного виробника пропозиції на ринку.

Давайте розбиратися: як Вам діяти з загальним запитом «Вікна Львів».

Крок 1. Максимально конкретний запит

 1. Потрібно визначитися з видом вікон. Більш точним запитом буде: «Металопластикові вікна у Львові» / «Купити металопластикові вікна у Львові» або «Розсувні вікна у Львові» тощо.
 2. За цим запитом Ви у видачі отримаєте багато посилань. За якими з них Вам переходити – Ваше особисте рішення.
 • Можливо, сайт якоїсь компанії викличе у Вас більшу довіру чисто на інтуїтивному рівні;
 • в іншій компанії Вам можуть сподобатися відгуки клієнтів і, виходячи з них, Ви зробите свій вибір;
 • можливо, Ви продзвоните всі компанії на перших двох сторінках видачі і потім зробите свій вибір виходячи зі спілкування з представниками цих компаній з продажу вікон;
 • а можливо просто виберете компанію, яка знаходиться найближче до Вашого дому.

У будь-якому випадку, будь-яким способом Ви зробите свій вибір.

Як можна знайти компанію з продажу вікон:

 1. Через пошук в пошуковій системі.
 2. Через форму Google Карти / Google Бізнес.
 3. Через соціальні мережі (знайдете тільки ті компанії, які представляють себе в соціальних мережах).

Крок 2. Вивчення пропозицій

Спосіб 1. Ви можете самостійно вивчити пропозиції по вікнах, які є на ринку.

У нашій рубриці «Вікна» для зручності пошуку ми розмістили за категоріями виробників вікон.

Наприклад, визначившись з тим, що Ви хочете вікно з німецького профілю Rehau, Ви зможете перейти за цим посиланням і побачити всі пропозиції від даного виробника, опис їх характеристик і того, де вони застосовуються.

Спосіб 2. Ви можете зателефонувати в декілька компаній, пояснити в якому приміщенні Ви хочете поміняти вікна і вже менеджери, виходячи з Ваших питань, розкажуть про свої пропозиції, які задовольнять Ваш запит.

У нашій рубриці «Металопластикові вікна» Ви можете вибрати вікно за призначенням:

 • в квартиру, в будинок, в офіс,
 • а в подальшому: в яку кімнату на цих об’єктах (в спальню, в кухню, в дитячу, в вітальню, для виходу на балкон або балкон / лоджію).

Від чого залежить вибір вікон в квартиру?

Вибір вікон в квартиру залежить від:

 • Ваших особистих переваг (інтер’єру приміщень, фасаду будівлі);
 • Опалення в квартирі. До вікон в квартирі з центральним опаленням пред’являється менше вимог;
 • Розташування квартири (на північній або південній стороні; вихід на проїжджу частину або в сторону парку);
 • Від розміру вікон;
 • Від поверху (на перших поверхах обов’язково необхідно оснащувати вікна протизламною фурнітурою);
 • Від призначення квартири: для життя Власників або для орендного житла (як правило, для орендного житла або житла на продаж ставляться стандартні вікна без завищених до них вимог);
 • Від наявності заскленого балкона / лоджії (якщо балкон / лоджія засклені, то тоді в прилеглій до них кімнаті може бути встановлений трьохкамерний профіль).

Спосіб 3. За приблизними розмірами вікна Ви можете дізнатися його вартість і характеристики.

Як правило, якщо при такому запиті менеджер не буде задавати Вам уточнюючих питань, то Вам порахують стандартний або найдешевший варіант скління (без урахування монтажу, відливів, дашка та підвіконня).

У нашій статті «Як вибрати металопластикові вікна?» Ви можете вивчити 3 складові будь-якого вікна, за якими Ви можете порівнювати пропозиції різних компаній.

Що потрібно знати при покупці вікон

 1. Ціна за вікно – не головний показник

Пропозиції по оптимальному співвідношенню якості і ціни Ви знайти можете, а от пропозиція «найкраща якість за низькою вартістю» швидше за все, Вам принесе розчарування … Гарне вікно високої якості ніколи не буде дешевим, тому що воно комплектується з дорогих матеріалів, які в сукупності і визначають наскільки комфортною в експлуатації буде віконна конструкція.

Який підступ в низькій ціні вікна знаменитої марки?

Якщо Вам кажуть, що вікна «німецькі», це не означає, що їх роблять в Німеччині під Ваші розміри і привозять сюди. Це означає, що профіль закуповується в Німеччині (в кращому випадку) або робиться за німецькими технологіями (в кращому випадку), а збірка, як правило, відбувається в Україні (тільки питання на якому обладнанні і якої якості йде збірка). А якщо збірка відбувається в Україні, то виробник може «зіграти» на здешевлення вартості вікна за рахунок неякісного склопакета або неякісної фурнітури. Тому, купуючи вікна, уточнюйте про всі елементи з яких складається конструкція (профіль, склопакет, фурнітура).

2. Зовнішній вигляд вікна – також показник його якості

Як правило, хороші якісні вікна Вас не розчарують своїм зовнішнім виглядом, але все одно, переконайтеся в тому, що поверхня профілю не пошкоджена, по кутах все добре стикується без утворення щілин.

3. Монтаж

Саме від монтажу вікна буде залежати, чи збережуться всі його заявлені характеристики, тому довіряйте монтаж вікон тільки фахівцям.

Вибираючи вікна, отримуючи консультації, задавайте якомога більше питань. Отримуючи відповіді, будьте уважні і, порівнюючи цінові пропозиції від різних компаній, – звертайте увагу на деталі.


Наша компанія бажає Вам гарного вибору, який Вас буде тішити довгі роки!

Телефонуйте для професійної консультації та розрахунків.