Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Теплий монтаж вікон Львів

Теплий монтаж вікон під ключ

Теплий монтаж – це не тільки про гарні дорогі вікна, це про їх якісне встановлення з використанням додаткових матеріалів, які перешкоджають проникненню вологи, як із зовнішнього боку будинку/квартири, так і з внутрішнього.

Теплий монтаж, про який ми поговоримо нижче, показавши його особливості на прикладах, – це гарантія того, що Ваші вікна будуть виконувати всі свої заводські характеристики.

 

При будь-якому монтажі пластикового вікна відстань між ним та віконним отвором заповнюється монтажною піною. Звичайно, монтажні піни бувають різної якості, але загалом усі вони служать для звуко- та теплоізоляції; мають стійкість до цвілі і не схильні до гниття. Якщо монтажна піна закрита і на ній немає будь-яких механічних пошкоджень, вона дуже довго служить. Але якщо її залишити відкритою, то під впливом УФ-променів, вологи тощо вона втратить свої властивості, почне зсихатися та обсипатися.

 

Використовуючи в монтажі гідроізоляційні та пароізоляційні монтажні стрічки, ми захищаємо піну від агресивного впливу навколишнього середовища зовні та від проникнення вологи (водяної пари) зсередини. Таким чином, йде захист вікна на 4 рівнях:

 1. Всередині приміщення – пароізоляційна стрічка захищає монтажний шов від надмірної вологи та пари;
 2. Всередині – монтажна піна доповнює вікно звукоізоляцією та теплоізоляцією;
 3. З зовнішнього боку – гідроізоляційна пароізоляційна стрічка захищає від температурних перепадів, виводить зайву вологу назовні, захищає від ультрафіолетових променів та різних атмосферних явищ.
 4. Під вікном у своїй роботі при теплих монтажах ми також завжди використовуємо теплий підстановочний профіль, що виключає місток холоду між рамою та підвіконням. Додатково проводимо його герметизацію.

На зображенні №1 Ви можете побачити як виглядає стандартна підстановочна планка від заводу, на зображенні №2 – теплий підстановочний профіль.

Також:

 • Для кращої адгезії ми використовуємо праймер, яким обробляється вся поверхня перед наклейкою стрічки.
 • Не економимо на кількості кріпильних елементів на віконній стулці. Як правило, багато хто заощаджує їх щонайменше в 2 рази.
 • Кріпильні елементи підбираємо під будову та погоджуємо із Замовником.

Особливості теплого монтажу вікон

Теплий монтаж вікон або як його ще інакше називають преміум монтаж вікон або монтаж вікон за ДСТУ проводиться на рівну підготовлену поверхню. Найчастіше ми його виконуємо у новобудовах (квартирах, заміських будинках, котеджах). Це необхідно для щільного прилягання стрічок до поверхні для повноцінного виконання ними своїх функцій.

У випадках, коли демонтаж старого вікна та монтаж нового виконуються в один день, теплий монтаж неможливий. У такому разі ми пропонуємо та успішно реалізуємо стандартний монтаж вікон.

Переваги теплого монтажу вікон

 • Створення комфортного мікроклімату у приміщенні. Вкладені у теплий монтаж гроші окупаються надалі за рахунок збереження тепла взимку (знижуються витрати на опалення) та кондиціювання влітку.
 • Зниження ризику появи конденсату (проблеми вікон, що «плачуть»). Також, щоб така проблема не виникала, ми рекомендуємо встановлювати 1) двокамерні енергозберігаючі склопакети (3 скла), в яких 2) повітряні камери наповнені інертним газом Аргоном. Бажана товщина склопакету від 40 мм.

Найчастіше проблема вікон які “плачуть” виникає при встановленні вікон зі склопакетом товщиною менше 40 мм., тільки з одним енергозберігаючим склопакетом без аргону + неякісний монтаж + врахування перехідних короткочасних погодних періодів + врахування зайвої вологи всередині приміщення, яку можна видалити правильно організувавши механічну систему вентиляції.

З цією проблемою найчастіше стикаються взимку, коли волога накопичується і вікна конденсуються через низьку температуру. Рішення описано вище . Оптимальна вологість у приміщенні – 50% при температурі 24 ºС.

 • Виключення містків холоду та попадання вологи. Шви не промерзають, і за рахунок цього не утворюється цвіль та грибок на вікнах та відкосах.
 • Підвищення звукоізоляційних властивостей.
 • Захист монтажного шва.
 • Можливість застосування у всі пори року (взимку застосовуємо морозостійкі матеріали).
 • Більший термін експлуатації вікон.

 

Теплий монтаж, який є найправильнішим і прописаний у нормативних документах, займає більше часу, ніж стандартний. Також він і більш витратний, але результат – всі вищеописані переваги.

 

Чому вартість теплого монтажу вікон відрізняється в різних фірмах?

Що впливає на вартість монтажу вікон? Цілком всі його складові від вибору профілю до турбошурупа.

Під час моніторингу ринку та за відгуками наших клієнтів, які порівнювали наші цінові пропозиції з іншими компаніями, ми розуміємо, що надаємо абсолютно конкурентні цифри. Однак, хочемо звернути Вашу увагу, що потрібно задуматися, якщо Ви отримуєте в комплексі значно нижчу вартість теплого монтажу вікон. Краще переглядати такі пропозиції, тому що в них є два основні підводні камені:

 1. «Фахівці» без досвіду роботи за такими видами робіт (не кожен монтажник вікон може виконати тепле скління);
 2. Економія на матеріалах: на їх якості та кількості. Всім відомо, що будь-який матеріал може значно змінюватись в ціні залежно від його якості та виробника. Підбір дешевих не дуже якісних матеріалів для теплого монтажу та економія на їхній кількості знижує його властивості.

Для теплого скління своєї квартири / будинку звертайтеся до досвідчених фахівців, які врахують усі технічні особливості Вашого проекту та виконають монтаж вікон за ДСТУ без економії на якості матеріалів, але з розумним підходом.

Будемо раді Вас проконсультувати з питань теплого монтажу вікон/дверей; зробити необхідні розрахунки і, якщо Вас все буде влаштовувати, реалізувати проект на Вашому об’єкті.

 

Приклади наших робіт – монтаж вікон ДСТУ

Теплий монтаж балкона

Тепле скління квартири


Тепле скління будинку

Теплий монтаж пластикових дверей

Преміум-монтаж вікон

Теплий монтаж розсувних дверей