Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Теплі пластикові вікна

Теплі пластикові вікна… Який вибрати профіль і склопакет, щоб вони були теплими?

3 головних складових будь-якого вікна – це профіль, склопакет і фурнітура. Від того, наскільки вони будуть якісними і наскільки вони будуть відповідати певним характеристикам, настільки вони принесуть користі і комфорту у Вашому будинку / квартирі.

Повітря – один з кращих теплоизоляторов. Саме він міститься в склопакетах, від цього і назва – повітряні камери. Однокамерний склопакет оснащений двома стеклами, простір між якими заповнений повітрям. Двокамерний – трьома стеклами з двома повітряними камерами. Трьохкамерний склопакет – чотирма стеклами з трьома повітряними камерами.

З усього перерахованого вище випливає те, що чим більше камер в склопакеті, тим краще його теплоізоляційні властивості і тим він тепліше. Але тут потрібно враховувати той факт, що з додаванням камер в склопакеті збільшується і навантаження на профіль, який також повинен володіти відповідними характеристиками.

Встановлено, що оптимально купувати вікно з двокамерним склопакетом: 3 скла, відстань між якими рівна 16 мм.

Який склопакет буде теплим?

Отже, за різними дослідженнями, формула ідеального (оптимального) співвідношення показників теплого склопакета: 4-16-4-16Ar-4i, де 4 – товщина склопакета, 16 – відстань між склопакетами, Ar – показник того, що камера заповнена інертним газом аргоном, i – енергозберігаюче (тепловідбивне) покриття.

Якщо Ви порівнюєте пропозиції від різних компаній, то зі знанням значень формули Ви легко можете порівняти характеристики вікон, які для Вас прорахували.

Склавши всі показники, ми отримуємо, що ширина склопакета по даній формулі = 44 мм.

Який профіль буде теплим? Як вибрати теплий профіль?

Якщо ми говоримо про те, що оптимальний склопакет для теплого скління повинен бути не менше 44 мм., То відповідно профіль повинен бути з можливістю встановлення такого склопакета.

У профілі, як і в склопакеті важлива кількість камер і товщина зовнішньої стінки. Чим більше камер і контурів ущільнення, тим профіль тепліше (рекомендуємо від п’яти камер і більше).

Як рахувати кількість камер в профілі (на прикладі вікна Rehau Brillant-Design):

Надійність будь-якого профілю залежить від його армування. Чим більше товщина металу, тим надійніше віконна конструкція. Найчастіше для армування використовують сталь шириною в 1,5 мм.

Чи залежить теплота вікна від фурнітури?

Фурнітура відіграє таку ж головну роль при виборі вікна, як склопакет і профіль. Теплі вікна – це завжди великі щоденні навантаження на фурнітуру і оскільки від неї залежить Ваш комфорт, подбайте про те, щоб вона була якісна. На ринку себе добре зарекомендувала німецька фурнітура від наступних виробників: G-U, WinkHaus, Roto.

У нашій статті «Як вибрати металопластикові вікна?» Ви можете прочитати, як уникнути підробки фурнітури на Ваших вікнах, тому що це один із складових елементів, на якому недобросовісна компанія з продажу вікон може заощадити.

Отже, ми розглянули оптимальні співвідношення віконної конструкції, з якої починається розряд: «тепле вікно».

Рекомендуємо Вам вибирати металопластиковий профіль шириною від 70 мм., оснащений якісною німецькою фурнітурою, з двокамерним енергозберігаючим склопакетом та заповненням інертним газом.

Найважливіше!

Ви можете вибрати вікна з найкращими показниками, але вони можуть «не спрацювати», якщо монтаж вікон буде проведений не вірно. Тому, довіряйте свої вікна спеціалістам)

Наша компанія «Віконна Фабрика» рада Вам запропонувати широкий асортимент металопластикових вікон. Ми працюємо безпосередньо з заводом, будучи 1-ми постачальниками і пропонуємо найкращі ціни по м. Львову.

Для скління квартир і будинків теплими вікнами ми пропонуємо звернути Вашу увагу на наступні рішення: REHAU SYNEGO і REHAU GENEO.


Завжди раді Вас проконсультувати. Звертайтеся за нашими телефонами або пишіть по будь-якому зазначеному на нашому сайті способу зв’язку (безпосередньо з сайту, в соціальних мережах, в месенджерах).