Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Ремонт балкона Львів

Ремонт балкона Львів

Кожен балкон має свої особливості. В розрахунку вартості ремонту балкона враховується не тільки його розмір, але і всі його особливості: стан балконної плити і парапету, особисті побажання і можливості його Власників, вибір матеріалів (холодне, тепле скління) тощо.

Плануючи ремонт балкона необхідно, перш за все, визначити мету використання даного приміщення.

Тепле скління балкона / лоджії

Якщо воно буде використовуватися як продовження прилеглої кімнати або як повноцінна окрема кімната, то необхідно вибирати тепле металопластикове засклення.

Що включено в поняття «тепле скління балкона / лоджії»:

  • Теплий профіль з енергозберігаючим склопакетом (бажано, щоб як мінімум 1 камера склопакета була наповнена інертним газом аргоном);
  • Монтаж вікон з теплим підстановлювальним профілем для виключення містка холоду між рамою вікна і підвіконням;
  • Монтаж вікон з розширювальним профілем для подальшого утеплення стелі та стін;
  • Монтаж вікон на парапет, підготовлений до утеплення;
  • Для балконів, що знаходяться на останніх поверхах – теплий дах з сендвіч панелей.

Металопластикові вікна – це певна вага на парапет і на плиту балкона, тому особливо в будинках старих будівель скління починається з аналізу поточного стану цих елементів балкона.

Наша компанія «Віконна Фабрика» ніколи не здійснює монтаж вікон на старий парапет. Для безпечної конструкції ми варимо нову металеву конструкцію, здатну витримати навантаження і правильно розподілити її на плиту.

Холодне скління балкона / лоджії

За якістю наших робіт це не найгірший варіант, це варіант для тих, хто використовує балкон / лоджію тільки як кімнату для зберігання речей, розміщення кімнатних рослин в теплий період часу, короткочасного відпочинку і не пред’являє до неї підвищених тепло- і звукоізоляційні вимог.

Даний тип скління захистить балкон / лоджію від атмосферних опадів, пилу, птахів і поліпшить теплоізоляцію прилеглої кімнати.

Рекомендації при виборі компанії по ремонту балкона

Звичайно ж, нам буде приємно, якщо Ви зупините свій вибір на нашій компанії, але порівнюючи цінові пропозиції від різних компаній звертайте увагу на те, що входить у вартість. Як правило, розрахунок скління просто по названим розмірам без уточнення особливостей балкона починається з найдешевшого варіанту. Тому зверніть увагу на пропонований вам профіль, склопакет, фурнітуру вікон та інші складові.

Наведемо приклад

Ми з повагою ставимося до роботи кожної людини. Але звертаючи увагу на балкони по всьому нашому місту Львову, ми бачимо нюанси, які були не враховані іншими виконавцями (на чому була економія матеріалів, що виконано не красиво або технічно невірно тощо).

Недалеко від нас розташовується балкон, на якому проведено монтаж теплих вікон, але при цьому дах виконаний з металопрофілю. Вікна встановлені без верхнього розширювального профілю під саму стелю без можливості утеплення. Можна тільки уявити звуки в прилеглій до балкону кімнаті, коли починається дощ. Властивості вікон через холодну стелю просто втрачені. При теплих вікнах балкон холодний.

Також ми недавно спостерігали виконане панорамне скління балкона, на якому дашок виконаний з гафрірованного металевого листа. Це як мінімум, не красиво, як максимум – цікаво як він буде себе вести при атмосферних опадах. Якщо там не продумане утеплення стелі, то це буде основним містком холоду, і Власники будуть страждати від постійного конденсату на вікнах.

В своїй практиці ми бачили багато (навіть як падають балконні плити), тому ми детально продумуємо всі нюанси по ремонту Вашого балкона з урахуванням Ваших можливостей і побажань. Це не означає, що у нас дорого, хоча ми і не найдешевші. Але ми пропонуємо Вам якісний професійний ремонт балкона, лоджії і веранди, не економлячи на матеріалах.

Працюємо за строгим погодженням всіх робіт.

Ремонт балкона – це не тільки його скління

Ми вище говорили, що скління балкона починається з оцінки його загального стану. Тому при необхідності і бажанні ми виконуємо:

  • Зміцнення плити балкона і парапету;
  • Розширення плити;
  • Винос балкона по підвіконню в одну, дві, три сторони;
  • Монтаж даху;
  • Об’єднання балкона / лоджії з прилеглою кімнатою.

Більше про кожен вид послуг Ви можете почитати в нашій рубриці Балкони Лоджії.


Для попередніх розрахунків вартості ремонту балкона / лоджії, консультації і замірів – зв’яжіться з нами.