Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна з декоративними елементами

Металопластикові вікна з декоративними елементами у Львові

Металопластикові вікна з декоративними елементами створюють неповторний стиль і стають унікальною прикрасою для квартири, дому, будівлі, офісу, готелю і т.д. Наша компанія “Віконна Фабрика” м. Львова пропонує Вам наступні рішення в оформленні вікон:

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА З ШПРОСАМИ 

Сьогодні шпроси (фальш-рами) на металопластикових вікнах – знак естетики та краси стилю. Спочатку ж їх використання почалося для підтримки віконного скла, яке не володіло такою товщиною, як сьогодні.

Види шпросів

Різноманітність даного виду декоративних елементів вельми велика: прямі або різьблені, широкі або вузькі, круглі або дугоподібні, у вигляді фігури сонця або зірок (і т.п.), симетричні або асиметричні, правильної або неправильної форми.

 • Конструктивні шпроси

Даний вид шпрос є частиною віконної рами. Таке скління застосовується в основному для великих площ, де дійсно важливо додаткове зміцнення склопакета. Вартість металопластикової конструкції з конструктивними шпросами буде на порядок вище, ніж при звичайному склінні, тому що даний декоративний елемент буде виготовлятися з того ж матеріалу, що і профіль.

 • Міжскляні шпроси

Такий вид шпрос характеризується розташуванням планок між склопакетами (розташовуються один від одного на відстані 1,2-1,8 см.), що не дозволить видозмінити малюнок віконної конструкції після її виготовлення або з плином часу. Тому, перш ніж робити замовлення, необхідно точно визначитися з малюнком (розташуванням шпрос між стеклами).

Матеріал (алюміній або пластик), з якого вони виготовляються, може бути пофарбований в будь-який колір або покритий плівкою (частіше зустрічаються мідні, срібні або золоті тони).

 • Накладні шпроси

Накладні шпроси застосовуються для декору дерев’яних вікон, розташовуючись не на самому склі, а на віконній коробці за допомогою шурупів або петель.

 • Веніціанскі шпроси

Веніціанскі шпроси особливо відрізняються своєю різноманітністю. Їх виготовляють в основному з пластика, іноді з дерева і алюмінію і кріплять на готовий склопакет силіконом або двосторонньою липкою стрічкою. Завдяки цим матеріалам, Ви маєте можливість поміняти розкладку даного виду шпрос в будь-який час або зовсім їх зняти з вікна.

 • Віденські шпроси

Віденські шпроси об’єднують в собі веніціанскі і конструктивні. Вони кріпляться на склопакет і містять всередині його дистанційну рамку, яка імітує поділ вікна. Для надійності робоча поверхня містить ущільнюючу прокладку.

Як шпроси впливають на збереження тепла?

Одним з найважливіших показників при виборі металопластикового вікна є його теплоізоляція. Необхідно враховувати, що у вікнах з додатковими декоративними елементами у вигляді шпросів, цей критерій не варто в виграшнім плані: в місцях, де скло зістиковується з профілем – збільшується пропускна здатність холоду. Т.ч., чим багатше розкладка на вікнах, тим менше вони будуть зберігати тепло в приміщенні. Однак лідерами, яким не страшні українські морози виступають накладні і веніціанскі шпроси.

Основні нюанси, на які варто звернути увагу:

 • Конструктивні шпроси не передбачають виконати вигини малого радіусу, таким чином з них складний узор / малюнок / схема не вийдуть.
 • Міжскляні шпроси настільки довговічні, скільки Вам прослужить Ваше вікно, їх неможливо замінити.
 • Чим більше на вікні шпрос, тим в приміщення проникає менше світла. Для любителів сонячних ванн цей варіант зможе стати розчаруванням.
 • Шпроси обтяжують вікно, тому любителям простору в будинку рекомендуємо перш порадитися з дизайнерами.
 • Міжскляні шпроси не люблять додаткові вібрації. Це стосується випадків, коли будівля з таким дизайнерським рішенням вікон знаходиться поруч із залізницею або трасою, по якій автомобілі рухаються 24 години 7 днів на тиждень і т.п. Розхитування при цьому шпрос веде до неприємних скрипам і ушкодженню склопакета. В такому випадку наша компанія «Віконна фабрика» Львів пропонує Вам альтернативний варіант – накладні або конструктивні шпроси.
 • Міжскляні і конструктивні шпроси слугуватимуть Вам в термін експлуатації самого вікна. Тобто вони вважаються максимально довговічними.
 • Веніціанскі шпроси і накладні навпаки – вважаються менш довговічними, але і самими бюджетними, тому за допомогою їх можна періодично оновлювати / змінювати дизайн вікон будинку / квартири / офісу.
 • Конструктивні та веніціанскі шпроси вибагливі у догляді. Вікно круглий рік піддається атмосферним осіданням і пилу, тому ділянки стикування декоративних елементів, скла і профілю будуть накопичувати бруд, який не дуже зручно чистити. Цю проблему вирішують шпроси, що розташовуються всередині склопакета.

Якщо Ви любитель витонченості і хочете встановити собі вікна зі шпросами – телефонуйте нам або залишайте повідомлення, на яке ми дамо відповідь найближчим часом.

 

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА З ФАЦЕТАМИ / БЕВЕЛЯМИ (скляними елементами)

Фацет (франц. «грань») – декоративний зріз скла.

Фацети розміщують на внутрішній стороні віконної конструкції для уникнення механічних пошкоджень з вулиці і для простоти в догляді.

Фацети в склопакетах можна використовувати в 2-х варіантах:

 • як самостійний елемент, що надає елегантність і індивідуальність Вашому вікну, так і
 • разом зі шпросами (різними розкладками), які створять ефектність і неповторність стилю.

Фацети на металопластикових вікнах – доступна прикраса, що підкреслює Ваш престиж.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА З ЛАЗЕРНИМ ГРАВІЮВАННЯМ І ПІДСВІЧУВАННЯМ

Лазерне гравірування на вікнах відноситься до одного з найскладніших методу декорування. Його виникнення на ринку відбулося відносно недавно, розкривши перед усіма художниками світу величезну платформу для творчості. У гонитві за індивідуальністю лазерне гравіювання являється максимально ефективним, тому що відтворити друге таке вікно – не вийде.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА З ГНУТИМ СКЛОМ

Гнуте скло міцно входить в сучасне життя своєю ексклюзивністю і престижністю, роблячи зовнішній вигляд виробу ефектним і витонченим. Процес виготовлення гнутих стекол називається моллірованіе від двох латинських слів «mollio» – роблю м’яким і «mollis» – м’який. Суть даного процесу полягає в нагріванні скла до певних температур (600-650 градусів), його деформації під власною вагою і повільного охолодження. Отримане скло після закінчення процесу готове до подальшої обробки: свердління, матіровки, різання.

Для отримання загартованого гнутого скла матеріал рівномірно нагрівають, а потім різко охолоджують, що змінює його властивості, збільшуючи ударостійкість і міцність вигинів. Залежно від потрібного вигину і товщини скла, процес виготовлення гнутого скла часом досягає цілої доби (2-20 годин).


Якщо у Вас є питання – будемо раді Вашому дзвінку або повідомленням.