Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Паралельно-розсувні вікна

Паралельно-розсувні металопластикові вікна  у Львові

Розвиток технологій металопластикових вікон йде вперед і на ринку зараз зміцнюються паралельно-розсувні вікна, які в порівнянні з тими, що відкриваються і поворотно-відкидними виграють в площі займаного простору. Розсувні стулки сконструйовані у відкритті паралельно одна до одної і завдяки спеціальній системі доведення відкриваються (закриваються) м’яко і тихо.

Відмінності паралельно-розсувних вікон від звичайних вікон

Паралельно-розсувні вікна зроблені по принципу стандартних металопластикових вікон. Відмінністю є механізм, завдяки якому стулки паралельно-розсувних вікон рухаються по спеціальному мосту.

Схеми відкриття паралельно-розсувних вікон:

Схеми відкриття паралельно-розсувних вікон

Переваги паралельно-розсувних вікон:

  1. Як ми вже говорили, головна перевага цього виду вікон в економії простору. Тобто за рахунок того, що вікно не потрібно відкривати звільняється підвіконня, яке можна використовувати, наприклад, під вазони з квітами. Також іноді виникають проблеми з відкриванням вікон на балконі, коли перешкоджають сушилки для білизни. Паралельно-розсувні вікна від «Віконної компанії» (Львів) прекрасно вирішують проблеми зі звільненням корисної площі.
  2. Для захисту від комах на вікна встановлюються москітні сітки. На ринку надано декілька їх видів, але для паралельно-розсувних вікон москітні сітки вважаються самими оптимальними в зручності і практичності.
  3. При відкриванні стандартних металопластикових вікон в вітряну погоду, їх складно зафіксувати, тому вони можуть рухатися, закриватися / відкриватися. Відкривши ж стулку паралельно-розсувного вікна, вона фіксується на місці, тому в даному випадку не створюється додатковий шум.

Поряд з перевагами паралельно-розсувних вікон існують і НЕДОЛІКИ:

  1. Складність установки. Якщо Ви вирішили встановити паралельно-розсувні вікна, не маючи необхідних навиків, краще перестрахуватися і довірити це спеціалістам через складність монтажу і застосування спеціальних інструментів.
  2. Ускладнений догляд як і в мити, так і в догляді за фурнітурою, яку необхідно змащувати мінімум двічі на рік.

Якщо у Вас залишилися питання – зв’яжіться з нашими спеціалістами, зателефонувавши або залишивши повідомлення, або залиште запит на замір.