Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна нестандартної форми

Металопластикові вікна нестандартної форми у Львові

Сучасні технології зможуть надати металопластиковому профілю будь-яку форму, яка ідеально підійде під Ваше планування вікон і втілить Вашу мрію в реальність.

Переваги нестандартних вікон:

  • Зроблені виключно з якісних матеріалів;
  • Підкреслюють ексклюзивну форму вікна;
  • Великі розміри нестандартних вікон збільшують світловий простір;
  • Різноманітні у втіленні дизайнерських рішень.

Найчастіше в нестандартних формах зустрічаються: арочні, круглі, трапецієподібні і трикутні вікна.

Арочні вікна Віконна Фабрика ЛьвівАрочні вікна

Металопластикові вікна арочної форми використовуються в 2-х варіантах: як самостійна конструкція і як додатковий елемент над дверними отворами. Найчастіше їх встановлюють в будинках радянської будівлі, в яких вони йдуть по проекту будівлі. Також є популярними серед володарів котеджів і приватних будинків.

Арочне вікно дозволяє візуально збільшувати простір і має ті ж властивості, що й стандартне металопластикове вікно. По конструкції може бути як глухим, так і розпашним.

Круглі вікна Віконна Фабрика ЛьвівКруглі вікна

Круглі вікна виготовляються по принципу арочних вікон за допомогою вигинання профілю і є відмінним рішенням для їх установки в дитячу кімнату, облаштування горищ і мансардних поверхів.

Коли круглі вікна йдуть великих розмірів їх потрібно ділити на дві стулки, роблячи одну глухою, а другу такою, що відкриваєтьсяа, що дозволить провітрювати приміщення і легко очищати скло від забруднень.

Трапецієподібні вікна Віконна Фабрика ЛьвівТрапецієподібні вікна

Як і всі нестандартні вікна, вікна трапецієподібної форми можуть стати відмінним рішенням для будь-якого приміщення, підкресливши його стиль. Тут буде цікава гра кольорів, форм (можуть бути у вигляді правильної трапеції, скошеної трапеції, багатокутника), типів відкривання (глухі, комбіновані (частково орні / відкидні). Єдине обмеження у виборі трапецієподібних вікон полягає в тому, що кути не можуть бути гострими (мінімум 30°).

Відмінним рішенням трапецієподібні вікна стають для двосхилих дахів, даючи в приміщення більше світла.

Трикутні вікна Віконная Фабрика ЛьвівТрикутні вікна

При установці вікон трикутної форми також існує діапазон у виборі виконання (можуть бути в формі прямокутного або рівнобедреного трикутника), в типі відкривання (можуть бути глухими або орними) і в кольоровій палітрі. За ціною трикутні вікна на порядок вище, ніж звичайні, тому що для їх виготовлення і монтажу застосовуються ускладнені технології. Також як і в трапецієподібних вікнах, кути в трикутних вікнах не рекомендують робити менше 30°.

Вікна в формі рівнобедреного трикутника найчастіше застосовуються над звичайними віконними конструкціями, або ж під коником даху. Вікна в формі прямокутного трикутника частіше припускають відкривання поворотним або відкидним способом.

При замовленні металопластикових вікон в нашій «Віконної Фабриці» м. Львова, до Вас виїжджає спеціаліст для точних замірів, оцінки стінових прорізів і консультації. Будь-який тип вікна (кругле, арочне, трикутне, трапециевидное) має ряд особливостей, тому через складність виробництва вони виходять дорожче в порівнянні зі звичайним прямокутним вікном. Вартість ми розраховуємо індивідуально для кожного клієнта з урахуванням складності проекту.


Якщо у Вас залишилися питання – зв’яжіться з нашими спеціалістами, зателефонувавши або залишивши повідомлення, або залиште запит на замір.