Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Міфи про пластикові вікна

1. Дерев’яні вікна краще металопластикових вікон

Кожен матеріал має свої переваги і недоліки. Вікна з натуральної деревини шикарно виглядають, особливо в склінні приватних будинків, однак вони також мають свої недоліки. До того ж, вони значно дорожче, ніж металопластикові вікна.

Купуючи сучасні сертифіковані вікна ПВХ, Ви отримуєте безпечний для здоров’я продукт. Пластикові вікна відомих і надійних виробників виготовляються за ДСТУ, тому при правильному монтажі будуть служити довгі роки. Простота в обслуговуванні цих вікон буде приносити Вам тільки задоволення.

2. Пластикові вікна шкідливі для здоров’я

Для того, щоб пластикова конструкція не втрачала свого кольору і форми, при виготовленні вікон в неї додаються спеціальні стабілізатори, проте це не означає, що якась хімічна сполука апріорі буде нести шкоду для людини. Наприклад, хлор у вільному вигляді є отруйним газом, але присутній як компонент в солі, яку вживає практично кожна людина на землі.

Оксид свинцю (хімічна сполука з киснем), який присутній в пластикових вікнах в мінімальних кількостях, надійно замикається в полімерній структурі конструкції і є практично неактивним. У кришталі показник оксиду свинцю значно вище, ніж в вікнах. При загорянні вікна він виділятися не буде.

Якщо говорити про загорання дерев’яного та пластикового вікна. Потрібно зазначити, що жодне дерев’яне вікно не буде виготовлено з чистого масиву. Воно буде просякнуте спеціальними лакофарбовим покриттям для збереження кольору і захисту від швидкого руйнування під впливом атмосферних опадів і шкідників. У разі загоряння, дерев’яне вікно, як і будь-який пластик (вікно, плінтус, чайник тощо) буде виділяти шкідливі речовини.

Тому, не перебуваєте поруч з речами, в складі яких є полівінілхлорид і які в цей момент горять або плавляться на сонці.

Виробники вікон мають сертифікати якості на виготовлену продукцію, які підтверджують її безпеку.

3. Пластикові вікна жовтіють

Так, вони можуть пожовтіти, якщо виробник вирішив заощадити на якості вікна і вніс поправки до його складу, не додавши дорогий стабілізатор кольору. Як правило, це практично вже не зустрічається на сучасному ринку. Це вікно має бути підпільного виробництва за низькою вартістю.

Наша компанія поставляє вікна з заводів, які строго дотримуються всі технології виробництва. Вікна від нашої компанії не жовтіють.

4. Чим більше камер, тим краще

Це неправильне твердження, адже вибір вікна залежить від того, які функції воно повинно виконувати. Наприклад, вікно з кімнати, яке виходить на засклений балкон може мати менші теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості, ніж вікно, що виходить безпосередньо на вулицю.

Також слід розрізняти кількість камер в профілі і кількість камер в склопакеті. Чим більше камер, тим вікно краще зберігає тепло в приміщенні, але при цьому стає важче і дорожче.

Ми пропонуємо Вам вікна з урахуванням особливостей його розташування, Ваших побажань і можливостей.

5. Всі вікна, вироблені в Україні погані

На жаль, у багатьох людей є недовіра до вітчизняного виробника і це часом виправдано низькою якістю виробів.

Однак, виробничі потужності розвиваються і багато віконних компанії працюють строго за європейськими стандартами на автоматизованому обладнанні. Ми є постачальниками саме таких ліній.

Слід зазначити, що навіть при закупівлі зарубіжних матеріалів, вся збірка вікон здійснюється в Україні, тому Ви все одно купите вікно, вироблене в Україні (звичайно, якщо це не буде ексклюзивний товар на особисте замовлення з-за кордону).

Ми з радістю порекомендуємо Вам віконний профіль, яким Ви залишитеся задоволені.

6. Металопластикові вікна дорогі

Так, заміна вікон буде вимагати вкладень. Але металопластикові вікна дешевше дерев’яних.

Ми допоможемо Вам підібрати вікна ПВХ згідно Вашим можливостям.

7. Вікна можна міняти взимку

Встановлення вікон в нашому регіоні можлива в будь-яку пору року.

8. Дешевше встановлювати вікна самому або попросивши допомоги у сусіда

Такий підхід, звичайно, декілька заощадить Ваш бюджет, але як ми переконалися на практиці – неправильний монтаж вікна може принести втрату всіх його переваг. Тому, якщо Ви ніколи не встановлювали вікна, то краще довірте це питання професійному монтажнику. До того ж, при встановленні вікон від порядної компанії Ви будете мати гарантію.

 

Металопластикові вікна та вироби з пластика – це наша сучасна дійсність. Практичність, екологічність, довгих термін служби, комфорт – ось що Вас чекає в експлуатації металопластикового вікна.

Ви можете самостійно вивчити пропозиції на нашому сайті, а можете зателефонувати або написати нам для консультації і розрахунку вартості вікон. Пропонуємо вигідні пропозиції і професійний монтаж.