Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Вікна для різних кімнат і приміщень

Металопластикові вікна для різних кімнат і приміщень у Львові

Металопластикові вікна призначені для тривалого терміну використання, тому до їх вибору необхідно підходити відповідально, враховуючи безліч факторів. За технічними характеристиками самого металопластикового вікна, його успіх складається з 3-х елементів: профіль, склопакет і фурнітура. Однак вікно необхідно вибирати з урахуванням функціональності і самого приміщення: вікно для кухні, вікно для спальні і т.п.

Металопластикові вікна для кухні

Через постійне використання газових і електричних приладів на кухні відбуваються перепади температур, які створюють надмірну вологу, що веде до випадання конденсату. Для того, щоб така проблема не заважала Вам насолоджуватися металопластиковими вікнами, наша компанія «Віконна Фабрика» Львів рекомендує Вам робити вибір на пластиці (профілі) високої якості, в якому мінімальна кількість камер – 3; і енергозберігаючому склопакеті, де мінімальна кількість камер – 2. Також, подбайте про те, щоб був здійснений правильний монтаж вікон (краще довірте це питання спеціалістам) і грамотно системно здійснюйте провітрювання приміщення.

Найчастіше вікно на кухню поділяють на 2 частини, роблячи одну сторону глухою, а другу – з поворотно-відкидної фурнітурою і режимом мікропровітрювання.

Ціна на вікно в кухню такого формату приведена в статті «Вікна для кухні» в рубриці «Металопластикові вікна в квартиру».

Металопластикові вікна для спальні

Спальня – це місце, де ми усамітнюємося від усього зовнішнього світу для сну і відпочинку. Тому вікна для спальної кімнати повинні володіти хорошими теплоізоляційними і звукоізоляційними властивостями. Для сонячної сторони ми рекомендуємо вибирати енергозберігаючий склопакет з сонцезахисними функціями.

Також, спальня – це кімната, де завжди повинно бути свіже повітря в будь-яку пору року. Для зимового періоду необхідно передбачити мікропровітрювання, завдяки якому кімната наповниться киснем і свіжістю без втрати тепла. А влітку необхідно передбачити москітні сітки на кожну стулку.
Ціна на вікно в спальню приведена в статті «Вікна для спальної кімнати» в рубриці «Металопластикові вікна в квартиру».

Металопластикові вікна для дитячої

На гармонійний розвиток дітей впливає безліч факторів. Одним з цих факторів є якісні вікна в дитячій кімнаті. Якщо вікна кімнати виходять на сонячну сторону, а склопакет не має сонцезахисного покриття, то дитина під дією задухи буде швидше втомлюватися з усіма наслідками. Тому, вибираючи вікна в дитячу, подбайте про те, щоб вони мали гарні тепло- і шумоізоляційні властивості, були безпечними і враховували розташування будівлі (сонячна або північна сторона).

Безпеку вікон Ви можете забезпечити, набуваючи вікна зі спеціальною ручкою, на якій знаходиться замок і вибираючи ударостійкий склопакет.

Ціна на вікна для дитячої приведена в статті «Вікна для дитячої кімнати».

В яку б кімнату Вашої квартири Ви б не вибирали вікна, пам’ятайте про наступні до них вимоги:

вимоги до вікон Віконна Фабрика Львів

Вимога √1. Вікна повинні зберігати тепло.

Застава теплого вікна – якісна фурнітура, багатокамерний металопластиковий профіль, енергозберігаючий пакет і правильний монтаж.

Вимога √2. Вікна повинні бути безпечними.

Деякі люди ще допускають думки про те, що металопластикові вікна можуть бути небезпечні для здоров’я. Технології виробництва вікон за пару років настільки зробили крок вперед, що металопластикові вікна абсолютно нешкідливі як одноразовий шприц або одноразовий стаканчик. Вони не виділяють небезпечних хімічних речовин під впливом сонця і є безпечними як для дорослого, так і для дитячого організму.

Безпека вікна в дитячій кімнаті, як ми вже говорили, досягається спеціальним замкам і ударостійким стеклопакетам.

Вимога √3. Вікна повинні захищати від шуму з вулиці.

Шум з вулиці – проблема великих міст, тому вибираючи вікна, робіть акцент на звукоізоляційні властивості склопакета. Вибирайте вікна з різною товщиною стекол і з різним між ними простором.

Вимога √4. Вікна повинні мати функцію провітрювання.

Свіжі овочі та фрукти, фізичні вправи, чиста вода і свіже повітря благотворно впливають на наше здоров’я. Тому для провітрювання кімнат вибирайте поворотно-відкидні вікна і вікна з режимом мікропровітрювання, щоб не вихолоджувати кімнату в зимовий період.