Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Кольори вікон металопластикових

Кольори вікон металопластикових Львів

Якщо ще кілька років тому металопластикові вікна в ламінації могли здивувати, то сьогодні дивують лише новинки, будь-які незвичайні пропозиції від компаній-виробників.

Переваги ламінованих вікон та дверей:

  • Сьогодні всі світові виробники вікон і дверей мають сертифікати про те, що їх продукція екологічно чиста і абсолютно безпечна для здоров’я людини. Ламіновані конструкції також відповідають цим вимогам.
  • Металопластикові вікна та двері в ламінації стійкі до перепадів температур, УФ-випромінювання.
  • Вікна в масиві, що імітують натуральну рельєфність різних порід дерева, надають багатство інтер’єру та фасаду за вигіднішою ціною, ніж дерев’яні вікна.
  • Широка колірна гамма дозволить підібрати рішення, як для фасаду будівлі, так і для інтер’єру приміщень.
  • Ламінація вікна чи двері може бути як з двох сторін, так і з одного боку: з зовнішнього або з внутрішнього.
  • Декоративні плівки володіють високою мірою зносостійкості.

Яким чином відбувається процес ламінування вікон і дверей з ПВХ-профілю?

Кольорова плівка з клейовою основою наноситься на пластиковий профіль при високих температурах, забезпечуючи надійне і міцне з’єднання до однорідної структури.

Внутрішня ламінація

Декоративна плівка нанесена тільки на внутрішню сторону профілю.

Ідеально підходить для тих, хто хоче нестандартне рішення для свого інтер’єру, але по відношенню до фасаду будівлі це або не має значення, або не порушує його гармонію (встановлені вимоги до фасаду будівлі).

Зовнішня ламінація

Декоративна плівка нанесена тільки на зовнішню сторону профілю.

З внутрішньої сторони профіль має стандартний білий колір, а з боку вулиці – підкреслює індивідуальність і красу в ламінації. Ідеально підходить для тих, хто хоче підкреслити красу фасаду будівлі, його архітектурну цінність або нестандартність.

Ламінація «в масі»

В даному випадку ламінування відбувається з двох сторін на кольоровому профілі і створює єдине колірне рішення. При відкритті стулки такого вікна або дверей не буде білих смуг – ділянок, де немає ламінації.

Стандартні кольори плівки для ламінування

Найбільшим попитом в нашій компанії користуються металопластикові конструкції Rehau (німецький профіль) і Steko (український профіль).

Зразки найпопулярніших плівок для ламінування ми покажемо цих 2-х виробників, але також готові підібрати для Вас рішення по іншим компаніям-виробникам, яких ми є 1-ми Постачальниками (WDS, Perfect, VEKA, KBE, Salamander і Brugmann).

Найбільш популярними кольорами для ламінування є такі кольори (у кожного виробника можуть відрізнятися відтінки + потрібно врахувати, що передача кольору на фото і екрану, в який Ви зараз дивіться, також може спотворити відтінок):

  • Темний дуб;
  • Горіх;
  • Золотий дуб;
  • Махагон.


У розділі «Вікна» на нашому сайті Ви можете самостійно вивчити характеристики різних профілів. Телефонуйте нам для консультації і ми підберемо потрібний для Вас колір профілю і зробимо розрахунки.