Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Заміна вікон в новобудові Львів

Заміна вікон в новобудові

(вул. Стрийська, м. Львів)

Нами були успішно виконані наступні роботи:

■ Демонтаж металопластикових вікон;

■ Монтаж нових металопластикових вікон: балконні двері, балкон, лоджія;

■ Монтаж відливів;

■ Герметизація.

Заміна нових вікон в новобудові – далеко не перший наш об’єкт. Тому, купуючи квартиру в новобудовах, завжди звертайте увагу на якість вікон, які збирається встановлювати Забудовник. У даного Замовника ми здійснили заміну вікон у всій квартирі. Спочатку вікна були з п’ятикамерного профілю та двокамерного склопакета і, здавалося, з такими показниками вони повинні бути теплими. При демонтажі виявилося, що вікна від Забудовника були легкими, як картон, з мінімальним армуванням і поганої фурнітурою, яка швидко б вийшла з ладу.

Звичайно, дуже добре, коли господарям квартир в новобудовах не доводиться думати про якісні вікна, так як за них це вже зробив Забудовник. Але часто буває, що в новобудовах спочатку ставляться максимально бюджетні металопластикові вікна для економії грошей, виділених на будівництво, а потім вже Покупець цієї квартири визначає: залишати ці вікна або ж їх замінювати, що і зробив наш Замовник цього об’єкта.

Тому, на вікнах – не економте, щоб в подальшому не платити двічі і не псувати зроблений в квартирі ремонт.

Для будівельних організацій наша компанія “Віконна Фабрика” пропонує якісні вікна, які не доведеться міняти їх Покупцям, за максимально вигідними цінами нашого міста.