Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Скління балкона / лоджії

Скління балкона / лоджії у Львові

Роблячи скління балкона / лоджії, Ви автоматично створюєте додаткове утеплення самої квартири, захист балкона / лоджії від різного виду опадів, спеки, комах і злому. Це, як і естетично приємно, так і дає додаткову звукоізоляцію до прилеглої кімнаті.

Також засклення балконів і лоджій – трудомісткий процес, який дуже часто пов’язаний з ремонтом самого балкона / лоджії або поєднанням їх з кімнатою. Наша компанія рада Вам запропонувати послуги із комплексу ремонтних робіт на балконі / лоджії, тому що вже протягом декількох років ми професійно займаємося цим напрямком. Приклади виконаних нами робіт Ви можете подивитися в нашій Галереї робіт.

Нижче: колаж з фотографіями виконаних нами об’єктів в м. Львові.

Найчастіше для скління балконів / лоджій ми використовуємо поворотно-відкидні вікна.

Поворотно-відкидні металопластикові вікна для скління балкона / лоджії

Поворотно-відкидні вікна зараз є найбільш популярними в склінні квартир, котеджів і будинків. Їх різноманіття, починаючи від конструктивного рішення до колірного, зможе задовольнити при правильному монтажі самого вимогливого клієнта і в якості, і в довговічності. Більш спрощеним варіантом по самій структурі і грошам є поворотні вікна, які зручно у великих конструкціях балконів комбінувати з глухими вікнами та поворотно-відкидними.

Скління балкона / лоджії поворотно-відкидними системами забезпечує максимальну герметичність притвору до рами в усіх площинах. На сьогоднішній день поворотна і поворотно-відкидна фурнітура відомих виробників вважається вдосконаленою і стандартизованої, та може бути інтегрована системами електронного урядування та провітрювання стулок. Також даний вид вікон легко комплектується з сучасними аксесуарами та системами автоматики.

Якщо на Вашому балконі розміщена настінна сушарка для білизни, то єдиним недоліком поворотно-відкидних систем може стати відсутність вільного простору для їх відкриття.


Ми раді Вас безкоштовно проконсультувати з будь-якого варіанту скління балкона / лоджії, з’єднання їх з кімнатою, розширення або створення балкона з нуля (заливки плити).