Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Герметизація балкона / лоджії

Протікає балкон. Герметизація балкона. Герметизація дашка / даху балкона (лоджії)

 

Протікання балкона або лоджії – одна з найчастіших проблем експлуатації даних приміщень і звернення в нашу компанію.

Практика показує, що найчастіше протікають балкони та лоджії:

 • що мають знос матеріалів через великий термін експлуатації;
 • неякісно змонтовані конструкції (наприклад, Забудовником у новобудові);
 • ремонт та скління яких виконувався не в комплексі, а різними виконавцями (одні продали вікна, інші встановлювали тощо);
 • скління яких робилося без урахування особливостей об’єкта;
 • скління яких робилося людьми без досвіду роботи у цій сфері;
 • на яких були технологічно неправильно підібрані матеріали.

 

Проблема протікання дашка / даху балкона (лоджії) завжди дуже індивідуальна. Приступаючи до її вирішення, ми досліджуємо об’єкт, щоб визначити джерело проникнення води і спосіб боротьби з ним.

! З підходом до цієї проблеми “всіх під один гребінець” велика ймовірність зіткнутися з повторними протіканнями. А це у свою чергу Ваш додатковий час та гроші.

! У нашій багаторічній практиці є багато індивідуальних розробок щодо усунення причин протікання балконів та лоджій. Якщо Ви вирішите з нами співпрацювати, ми застосуємо той спосіб, який буде ідеальним для Вашого випадку, та з радістю продемонструємо фото об’єктів із подібними рішеннями.

 

Невірна герметизація дашка балкона

Якщо герметизація технологічно виконана не правильно, то з часом (з першими дощами або з сильними вітрами, які «заганяють» воду у всі щілини будівлі) на балкон / лоджію починає потрапляти волога (у різних кількостях).

Ми завжди дуже співчуємо тим клієнтам, які стикаються з цією проблемою після внутрішнього оздоблення, повного ремонту на балконі (лоджії). Коли починається грибок або тонкий струмок з-під дашка при зливі – це означає, що потрібно буде «розкривати» першопричину.

Найгірше при цьому, коли несумлінний виконавець шукає виправдання в речах, не пов’язаних з його роботою, знімаючи з себе відповідальність і залишаючи вас зі своєю проблемою віч-на-віч. Тому дозволимо собі дати Вам кілька рекомендацій.

 

Якщо Ви плануєте засклити балкон, зробити на ньому ремонт або поміняти дах:

 1. Звертайтеся лише до тих, хто дає та виконує гарантійні зобов’язання.
 2. Не соромтеся у виконавця розпитати, що входить у вартість робіт.
 3. Якщо у Вас раніше протікав балкон – обов’язково повідомте про це майстру. Іноді причина криється не в роботах, пов’язаних з герметизацією дашка, а, наприклад, у тріщинах верхньої відкритої плити сусіда.
 4. Звертайте увагу на ціну, але не робіть її основним фактором при ухваленні рішення кому довірити свій балкон / лоджію. Іноді дешева ціна – це комплекс «підводних каменів»: неякісна робота + неякісні матеріали + відсутність гарантійного обслуговування.
 5. Звертайте увагу на такі показники виконавця як Відгуки про його роботу та Портфоліо його робіт (яке розміщено на сайті та яке він може Вам продемонструвати особисто).

Якщо Ви вже зіткнулися з проблемою протікання балкона (лоджії) або Вас «кинули», як це часто буває:

 1. Не засмучуйтесь. Так, це дуже неприємно і принесе додаткові вкладення часу та грошей, але не дозвольте цій ситуації забрати у вас головне – Ваше здоров’я (через нерви під час переживання).
 2. Проаналізуйте ринок послуг з вирішення цього питання, щоб уникнути проблеми і наступного разу. Довіртеся тим, хто має великий досвід у вирішенні подібних питань і знайде першопричину протікання на об’єкті.
 3. Звертайтеся лише до тих, хто сумлінно виконує свої договірні зобов’язання.

 

Якщо Ви зіткнулися з проблемою протікання балкона / лоджії, ми намагатимемося виявити і перемогти її першопричину. Зв’яжіться з нами по наших телефонах.