Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Французький балкон

Французьке (панорамне) засклення балконів у Львові

Французьким склінням в нашій країні прийнято називати скління до полу. Якщо раніше воно було популярно для особняків, приватних будинків і котеджів, то сьогодні воно набирає велику популярність і в міських квартирах.

На фото об’єкти c французьким склінням, які були виконані нашою компанією в м. Львові.

Даний тип скління може бути виконаний зі звичайного, матового або тонованого склопакету. Нижні частини балкона і бічні можуть бути виконані з пластика.

Монтаж металопластикових конструкцій відбувається на бетонну плиту полу і зверху кріпиться до даху. Якщо балкон (лоджія) були з парапетом (бетонним або металевим), то він демонтується, при необхідності робиться посилення плити балкона.

Переваги франзцузского скління балкона / лоджії:

  • Максимальне проникнення природного сонячного світла на балкон і прилеглу кімнату (що буде економити витрати на електроенергію);
  • Відчуття додаткового простору через його візуальне розширення;
  • Економія коштів на зовнішню і внутрішню обробку балкона. ле, якщо Ваша мета – теплий балкон або панорамне скління балкона, який об’єднаний з кімнатою, то потрібно подбати про хороші вікна і їх якісний монтаж, щоб потім виключити всі питання з промерзанням віконних конструкцій;
  • При виборі якісних вікон для французького скління, Ви також будете радіти як красі, так і гідному рівню звуко- і теплоізоляції.

Недоліки французького скління:

  • Даний вид скління буде дорожче, ніж стандартне скління балкона з парапетом;
  • Також, якщо Ви хочете, щоб балкон був теплим, а тим більше, якщо він буде прилягати до кімнати, то потрібно подбати про додаткове утеплення (виведення батареї на балкон / теплу підлогу / вентилятор тощо);
  • Збільшена площа скла вимагатиме від Вас більш частого за нею догляду.

Безумовно, при всіх недоліках, є багато переваг, якими можна насолоджуватися багато років, якщо все виконано вірно. Французьке (панорамне) скління балкона – це стильно, сучасно, вишукано, надійно і довговічно!

В Галереї Ви можете вивчити приклади наших робіт


Завжди раді Вашим дзвінкам! Консультація і заміри безкоштовні.