Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Ролети на вікна

Рольставні на вікна

Ролети на вікна – відмінний захист вікон в квартирах, будинках, офісних приміщеннях і магазинах. Рольставні представлені в сучасному дизайнерському рішенні і в широкій палітрі кольорів.

Захисні ролети на вікнах прості в експлуатації. Вони можуть бути оснащені автоматикою, тому Ви можете сидячи на дивані відрегулювати ступінь потрапляння природного світла в приміщення.

Ролети на вікна відмінна альтернатива ґратам на вікна. Коли Ви знаходитесь вдома, в офісі, магазині, Ви можете отримувати повний доступ сонячного світла зі збереженням естетичної краси вікна.

Асортимент ролет на вікна від «Алютех»

 

Автоматика для рольставен

Рольставні на вікна легко і швидко відкриваються і закриваються, але спрощує їх роботу вбудована автоматика, завдяки якій одним натисканням кнопки Ви досягаєте бажаного результату.

Для того, щоб ролети на вікна працювали за допомогою автоматичного управління, необхідне додаткове встановлення електроприводу і елементів управління.

Монтаж ролет на вікна

Існує кілька варіантів монтажу ролет на віконні прорізи зовні і всередині. Їх монтаж можна запланувати в процесі проекту об’єкта, або вже в процесі експлуатації приміщення.

Розрізняють монтаж із зовнішнім коробом і вбудованим коробом.

 


Для консультації щодо вибору ролет на вікна звертайтеся до нас, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті.