Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

З чого складається металопластикове вікно

Компоненти металопластикового вікна

Коли Ви плануєте придбання металопластикових вікон і порівнюєте цінові пропозиції в різних компаніях, ми завжди рекомендуємо звертати увагу на всі складові металопластикового вікна.

Отже, з яких частин складається металопластикове вікно:

  1. Рама. Рама є основним елементом будь-якого металопластикового вікна. Вона складається з пластикового профілю, який (в більшості своїй) містить внутрішнє металеве армування, що додає профілю жорсткість.
  2. Стулка. Частина вікна, яка відкривається і також складається з пластикового армованого профілю.
  3. Склопакет. Склопакет займає найбільшу площу будь-якого металопластикового вікна. Складається з декількох стекол (2-х і більше), які надійно і герметично з’єднані між собою. Оснащуючи склопакет додатковими можливостями можна збільшити його теплоізоляційні властивості (напилення іонами срібла, наповнення інертним газом повітряних камер, які утворюються між стеклами).
  4. Армування. Армування (наповнення металом Г-подібної або П-подібної форми) рами, стулки і імпоста додає жорсткість конструкції.
  5. Імпост. Вертикальний або горизонтальний розділювач вікна на зони.
  6. Штапик. Штапик – фіксатор (пластикова планка) склопакета в рамі або стулці.
  7. Гумовий ущільнювач. Завдяки ущільнювачу відбувається щільне з’єднання рами, стулки, штапика і склопакета. Захищає вікно від вологи та продування.
  8. Фурнітура. Фурнітура являє собою сукупність всіх механізмів, які призводять вікно в рух і забезпечують щільне прилягання стулки до рами. Вартість фурнітури залежить від якості функцій, які вона виконує.