Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Які вікна купити у Львові?

Необхідність сучасного скління квартир і будинків є не тільки у жителів мегаполісів або великих міст. Сьогодні також невеликі селища в Львівській області забудовуються котеджами; йде і вдосконалення житлових будинків, які були побудовані багато років тому. Кожен з нас прагне до комфорту, поліпшення своїх житлових умов, економії тепла за рахунок якісного встановлення нових вікон, тому попит на металопластикові вікна, які створюють всі ці умови, високий як в Львові, так і в Львівській області.

Наша компанія «Віконна Фабрика» пропонує Вам якісні металопластикові вікна та двері ведучих виробників за найкращими цінами Львова та Львівської області. Пропонуємо Вам широкий спектр послуг, які включають в себе детальну консультацію, виїзд замірника, професійний монтаж, гарантію, а також будівельні і ремонтні роботи балконів, лоджій і веранд.

Чому варто довіряти професіоналам?

Навряд чи Ви підете робити нову стрижку до перукаря, про який чули багато негативних відгуків. Такий же принцип і з фірмами, які пропонують Вам віконну продукцію.

Якщо для Вас не складає труднощів швидко провести аналіз ринку, впорядкувати компанії на ті, до кого Ви звернетеся за консультацією від тих, до кого Ви точно навіть дзвонити не станете, то Ви просто щаслива людина і володар аналітичного мислення. Але десь в місті або області може жити людина, яку «розвести» на неякісний товар або товар «втридорога» дуже легко в силу довірливості, а може і в силу того, що немає часових ресурсів на вивчення незнайомої сфери (вікна, як їх вибирати, на що звернути увагу).

Саме тому звертатися необхідно в компанії, які мають хорошу репутацію та відгуки. Як правило, в таких компаніях, навіть якщо фахівець за бажанням Клієнта буде продавати самий бюджетний варіант скління будинку, він попередить про всі переваги, недоліки і наслідки, до того ж він дізнається особливості Вашого об’єкта, запропонує оптимальний варіант і аргументує свої поради. А Ви вже приймете рішення.

Бажання найдешевшого в поєднанні з мисленням продавця «аби купив що-небудь» може привести до додаткових проблем (неякісні складові елементи вікна, неякісний монтаж, дискомфорт в приміщенні і т.п.).

Отже, єдина рекомендація не «потрапити на гроші» – це вибір компанії з продажу вікон з хорошою репутацією.

Обов’язково звертайте увагу на:

  • то, як Вас консультують, як відповідають на прямі запитання, як підбирають рішення конкретно для Вашого об’єкту;
  • досвід компанії;
  • відгуки компанії;
  • Портфоліо виконаних робіт.

У нашій статті «Як вибрати металопластикові вікна?» прописано, на що звертати увагу при виборі вікон і як порівнювати пропозиції від різних компаній.

Які вікна вибирають жителі Львова та Львівської області?

Ми є прямими постачальниками від декількох Виробників металопластикових систем, які представлені в нашій рубриці «Вікна», але зараз хочемо зробити акцент на тому, які вікна вибирають жителі Львова та Львівської області найчастіше в нашій компанії.

Це вікна українського виробника Steko і німецького виробника профілю Rehau. Виходячи з Ваших побажань і бюджету, ми пропонуємо наступні оптимальні варіанти, які вказані нижче. Для загальної інформативності наводимо по кожному профілю 3 характеристики:

– монтажна глибина (ширина профілю)

– кількість повітряних камер

 – опір теплопередачі огороджувальної конструкції

Віконний профіль і склопакет – бар’єри для проникнення холоду з вулиці. Кожен бар’єр в профілі (кожна повітряна камера) покращує його теплоізоляційні властивості.

Чим більше камер у віконному профілі, тим менше тепла йде з квартири на вулицю і відповідно, тим менше холоду проходить в приміщення з вулиці.

Прийнято опір теплопередачі позначати буквою R з одиницею вимірювання: m2K/Bт.

Варіанти найбільш частого вибору для скління:

Вікна для скління нежитлових балконів / лоджій:

STEKO S300 – трьохкамерний профіль з монтажною шириною 58 мм. R = 0,63 m2K/Bт.

REHAU EURO-DESIGN 60 – трьохкамерний профіль з монтажною шириною 60 мм. R = 0,65 m2K/Bт.

Вікна для скління квартир:

STEKO R500 EKO – п’ятикамерний профіль з монтажною шириною 70 мм. R = 0,82 m2K/Bт.

REHAU EURO-DESIGN 70 – п’ятикамерний профіль з монтажною шириною 70 мм. R = 0,8 m2K/Bт.

REHAU BRILLANT-DESIGN – п’ятикамерний профіль з монтажною шириною 70 мм., версія REHAU EURO-DESIGN 70, яка володіє більш дизайнерським рішенням (більш глянцева поверхня і закруглена стулка).

Системи для скління квартир і особняків з більш високими показниками:

STEKO REINER R700 – семікамерний профіль з монтажною шириною 82 мм. R = 0,91 m2K/Bт.

REHAU SYNEGO – семікамерний профіль з монтажною шириною 80 мм. R = 1 – 1,1 m2K/Bт.

REHAU GENEO – шестикамерний профіль на основі фіброволокна RAUFIPRO з монтажною шириною 86 мм. R = 1,05 – 1,3 m2K/Bт.

Ми навели приклади систем, які користуються найбільш частим попитом (особливо перші дві категорії). У нас для Вас – багато варіантів, які ми готові запропонувати Вам з урахуванням Ваших можливостей, бажань і особливостей приміщення, в яке Ви хочете придбати вікна.

Чекаємо Ваших дзвінків і повідомлень. Через Калькулятор вікон Ви можете надіслати нам дані для попередніх розрахунків.