Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Які вікна краще?

Які вікна краще? Відмінності і переваги: порівняння металопластикових та дерев’яних вікон

Жив-був чоловік в Радянському Союзі. Насолоджувався дерев’яними вікнами з форточками, фарбував їх щовесни і заклеював на кожну зиму, ще й вату запихав у вільний простір під папір. Романтика …

І вийшов чоловік з Союзу і став жити в країні, яка прагнула до розвитку, збагачення себе інноваційними розробками, впровадження чогось кращого, більш якісного і для людини корисного.

На ринку з’явилися перші – дорогі, але такі багатообіцяючі вікна з пластику. Хтось «попав» на перші неякісні розробки, хтось на відмінне рішення без додаткових турбот, ну а хтось продовжив жити з дерев’яними вікнами, побоюючись «шкідливого пластику» (хоч і використовуючи його щодня в іншому вигляді) …

Минув час. Розвіялися міфи про шкоду металопластикових вікон, виробники вдосконалили свою продукцію, яку надають разом з різними сертифікатами якості та безпеки для здоров’я людини і тварин.

Варіант розвитку подій №1

Наша людина наважилась: «Настав час!».

Якщо Ви на цьому етапі – перейдіть, будь ласка, в рубрику «Вікна», де перед Вами будуть різні профільні системи, опис яких допоможе Вам зробити правильний вибір. Або ж зателефонуйте нам, і ми разом допоможемо Вам вибрати вікна Вашої мрії.

Варіант розвитку подій №2

Наша людина замінила всі вікна в своєму будинку / квартирі на металопластикові, пройшло достатньо часу, вона робить ремонт і хоче замінити вікна ПВХ або на кращу профільну систему з металопластику, або з дерева.

або

Наша людина купила квартиру, побудувала будинок і потрібно поміняти / вставити вікна і стоїть вибір: так які ж вікна будуть для неї краще: металопластикові або дерев’яні?

ТЕПЕР ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЯ В ЦЬОМУ ПИТАННІ І ПОРІВНЯЄМО 2 ВИДИ ВІКОН

Вартість

Дерев’яні якісні вікна завжди будуть дорожче металопластикових.

Єксплуатація

Пластик більш стійкий до перепадів температур і атмосферних опадів, ніж дерево, яке піддається усиханню, розбуханню, гниттю та нападкам шкідників. Металопластикові вікна пожароустойчиви і не підтримують процес горіння, в той час як дерев’яні легко спалахують.

У Європі найбільшу популярність мають металопластикові конструкції, які не потребують особливого догляду. Обслуговування вікон ПВХ полягає тільки в періодичному протиранні їх вологою ганчіркою від пилу. Через 10 років, може, знадобиться заміна ущільнювача, і час від часу може виникати питання по регулюванню фурнітури. Звісно, якщо Ви купуєте якісні вікна з хорошою німецькою фурнітурою, то питання її регулювання буде стояти перед Вами вкрай рідко.

Єкологічність

Ми користуємося пластиком щодня. Давно вже розвіяний міф про те, що пластикові вікна шкідливі для здоров’я. Якщо Ви купуєте вікна відомих виробників – Вам не потрібно турбуватися, всі вони мають необхідні дозволи і сертифікати та заявляють, що їхня продукція екологічно чиста

Є випаровування? Звичайно, якісь мінімальні випаровування будуть, тому що все в нашому світі розкладається до молекул. Як розкладається Ваше відро для сміття, дитяча пляшечка для харчування, медичний шприц або пластиковий горщик для вазона.

Купуючи вікна з дерева важливо не тільки те, з якої породи дерева вони зроблені, але і чим просякнуті (яким клеєм, антипіреном, фарбою, ґрунтовкою і т.д.).

Дерев’яні вікна «дихають»?

Для багатьох таке твердження, що дерев’яні вікна «дихають» – є головною перевагою перед металопластиковими вікнами.

Дерево – матеріал пористий і за рахунок цього, воно може пропускати через себе повітря.

Для нормального повітрообміну в приміщенні необхідно 30 кубометрів повітря в годину (720 на добу). Через сучасний дерев’яний профіль в приміщення буде надходити 2,5 кубометра на добу.

Цифри говорять самі за себе.

Отже, пластикові вікна – більш довговічні і прості в догляді. При бажанні, за допомогою їх ламінації можна створювати імітацію під дерево. Про найбільш популярні рішення ламінації металопластикових вікон ми говоримо в нашій статті «Якого кольору можуть бути металопластикові вікна та двері».

Звичайно, дерево завжди собою символізувало благородство і розкіш.

Ми впевнені, що Ви і в разі купівлі хороших металопластикових вікон, і хороших дерев’яних вікон – залишитеся задоволені. Завдяки двокамерному енергозберігаючому склопакету, наповненому інертним газом Ваші вікна будуть мати високі теплоізоляційні властивості в будь-якому профілі.

Все залежить від Ваших особистих переваг і можливостей. Ламінований двосторонній профіль все одно буде приблизно на 20% дешевше, ніж дерев’яне вікно з подібними характеристиками.

Бажаємо Вам гарного вибору! Якщо він буде в сторону металопластикових вікон – будемо раді Вас проконсультувати.